בודק אוטומתי - כישלון חמור

קיבלתי את ההערה הבאה:

כשאני מריץ את הקוד הוא עובד לי,
מה יכולה להיות הבעיה?

עוקבת, לי קרה אותו הדבר…

צריך לראות אם יש שם משהו שאולי עובד לך ביופיטר כי הוא “זכר משהו” מתא קודם או הרצה קודמת
אבל בקוד שאתה מעלה למערכת הוא אינו קיים.

לדוגמא לא שרשרת את השם של הספריה לפונקציה סטייל module_name.functionname , או דברים כאלה דברים כאלה.

יש הרבה אפשרויות, אם תדעו להגיד באיזה תרגיל זה אולי נדע לתת הכוונה מדויקת יותר :slight_smile:

מצאתי וזה דומה למה שאמרת.
שיניתי שם של פרמטר בפונקציה אבל לא המשכתי עם השינוי הזה בתוך הפונקציה עצמה ובמחברת שלי יופיטר שלף את זה מאיפשהו שרק הוא וים יודעים :smile:
תודה

שמחתי מוקדם מידי…
עכשיו כל השמות המשתנים זהים
עשיתי ריסטרט למחברת ואז סטופ ואז עוד ריסטרט לקינוח
היבוא של הספריות בתוך החלון הרלוונטי
התרגיל זה ריצת 2000

וההערה היא עדין “כשלון חמור” ?

חמור זה לא מילה…20

בגדול ההערה הזו מגיעה שהמערכת לא מצליחה להריץ את הקוד שלך, זה אומר שיש שם משהו “שלא קיים”
ונכראה רץ לך עדין ביופיטר כי הוא זוכר משהו.
זה יכול להיו תהרבה דברים אבל מציע לנסות לעבור שורה שורה ולראות ש:

1. כל המשתנים מוגדים בתיבת הקוד
  2. כל הפונקציות שאתה משתמש בהם מוגדרות בתיבת הקוד עם השמות הנכונים
  3. כל ספריה שאתה משתמש בה, לוודא שאתה קורא לה נכון בעת השימוש כלומר אם עשית רק import אז לוודא שאתה מזמן את זה בצורה של שם המודול + נקודה + שם הפונקציה, ולא בטעות רק את שם הפונקציה
  4. או הפוך ל סעיף 3, כלומר אתה מזמן בצורה של from אבל עדין רושם שם מודול + נקודה + שם פונקציה
  5. שימוש במודול צד 3 בתרגילים במחברת 2.

בכל מקרה יש אפשרות שזה בעיה במערכת נסו להעלות שוב במידה והכל תקין. ושוב ושוב :slight_smile:

אם הרצתי את הקוד במחברת חדשה שאני פתחתי והקוד הוא הדבר היחיד שרשום במחברת זה מאשש את הסעיפים שרשמת?

שלח לי את הקוד. (בצורה שאני יכול לקרוא אותו חחח )

אצלי זה בטיפול שורש וגם אצלי זה רץ במחברת חדשה שעוד אין בה כלום…

נסה\י לראות שכל מה שרשמתי למעלה תקף + לשים לב שאתה לא משתמש\ת במודול צד 3 בתרגיל הזה.

כל מה שכתבת נראה שתקין אצלי בקוד אבל מה זה מודול צד 3?

הכוונה אם השתמש במודול שהוא לא מובנה בפייטון אלא חיצוני (כזה שמצריך התקנה) או כזה שעושה בעיות.

אז לא… :frowning_face:
העלתי עם הבדיקה שלהם, יכול להיות שזה יסתדר אם אעלה בלי הבדיקה ורק עם רשימה שאני מרכיבה שיש בה הכל?

לא נראה לי שיש קשר אני העלאתי עם הבדיקה וזה בסדר.

תודה מסתבר שהגדרתי לא נכון איזה משתנה אחד