חתול ארוך, הבודק האוטומטי

זאת התוצאה של הרצת הטקסט המומלץ מהבודק האוטומטי. אף אות לא חסרה, והתוצאה היא בכלל לא מה שהוא מראה. כמו שאמרת, הוא מראה k8s: 3, אבל זאת לא התוצאה שיוצאת לי. ומאיך שכתבתי את הקוד, אין סיכוי שהיא תהיה…

אני גם לא מבינה מה אמורה להיות התוצאה בסוף, הוא כאילו אומר שצריך שהמילה life תהיה נפרדת אבל אני לא מבינה למה

אני לא יודע אם לזה הוא מתכוון. הכוונה שלו ממש לא ברורה, זה סוג של ‘ניחוש’ לפענח מה הוא רוצה.
בכל אופן, אלא אם אני יודע בדיוק איזה טקסט אני מחפש, אין לי דרך לדעת שבמילה מסויימת אני מחליף תו ברווח, ובמילה אחרת לא. או שאני מחליף ברווח, או שאני פשוט מסיר את התווים. כבר תקוע על זה שבוע, ואני לא מצליח להיפתר מההערה הזאת בשום אופן

אתה לא צריך להחליף שום תו לא ברווח ולא בתו אחר, ביקשו ממך להתעלם מתווים שהם לא רווחים או אותיות.
המילה style&life מהבדיקה האוטומטית צריכה להפוך לstylelife. אצלך היא הופכת לstyleamplife. אני מניח שה’amp’ אומר ampersand (שם הסימן &) אבל לא ברור לי מאיפה ולמה הוא מופיע אצלך.
אין פה עניין של כל מקרה לגופו, בסך הכל צריך לנקות תווים שהם לא אותיות.

זה מה שהזנתי, זה מה שהבודק נתן לי. וזה כמובן בכתיבה, זה לא שניתן להעתיק ממנו טקסט. בהזנת הטקסט הזה, יצא מה שהעליתי. אני לא רואה איפה יש פה בעיה בניקוי התווים. לא החלפתי תווים ברווח. ניקיתי אותם על פי ההוראות בתרגיל

ניתן להעתיק ממנו טקסט, למה סתם ללכלך :roll_eyes:

אני באמת לא רואה איפה יש פה בעיה…

לא הצלחתי לראות את השגיאה ממה ששלחת.

זה

עוזר?

גם אני לא, שלח את הקישור לתרגיל

https://solve.pythonic.guru/view/93419

נראה שהפתרון שלך מחזיר 4 כמילה

אבל אצלי הוא לא. זה גם לא ממש הגיוני שזה יקרה מהקוד, אלא אם יש משהו מאוד מאוד בסיסי שאני לא מבין.
בכל אופן, זאת התוצאה שהתקבלה אצלי מהרצה של אותו המשפט בדיוק

זה כי חלק מהלוגיקה שלך נמצאת מחוץ לפונקציה.
הלוגיקה של התוכנה אמורה להיות בתוך הפונקציה :slight_smile:

זה נכון אגב באופן כללי, ולא רק לבודק האוטומטי.
נסה לחלק את התוכנית שלך לפונקציות כמה שאפשר, ולהשאיר כמה שפחות קוד מחוץ לפונקציות.

ובא לציון גואל! תודה רבה חחח :slight_smile:

אני גם קיבלתי את השגיאה הזאת. לא הבנתי אם אמורים להתייחס למילה כmoney? או ההפך, mone$$y היא מילה לגיטימית עכשיו, ועליי לכלול את הסימני דולר בספירה…

צריכה לחזור המילה money במקרה הזהה … נקייה מסימנים.

צריך להוריך את כל הסימנים, למעט אותיות

לפני יומיים זאת בכלל לא הייתה שאלה, אבל אחרי שעברתי על רשימת הtop 100 התחלתי לפקפק בזה :sweat_smile: