השגת המילים בשביל 100 מעלות

תגיות:

הצלחתי להגיע לרשימת 100 השירים אבל לא ברור לי מה הצעד ההגיוני הבא. מצאתי כמה חבילות שמוצאות מילים לשירים אבל כולן דורשות הרשמה לאתר כזה או אחר (מלבד אחת שעובדת עם מאגר שירים לא מעודכן). צריך להשתמש באחת מאלה, יש חבילה שלא דורשת הרשמה וכדאי לי להמשיך לחפש, או לעזוב את זה לגמרי ולהתמקד בבוט כללי יותר?

הצלחתי למצוא חבילה והרצתי את התרגיל על מספר מצומצם של שירים, עבד טוב (כולל גרף). אחר כך ניסיתי להריץ אותו על מאה שירים ונחסמתי כי הרצתי יותר מדי בקשות, כך שכרגע אני לא יכול להריץ אותו אפילו על מספר מצומצם (מודה שחששתי שזה יקרה). מה אני אמור לעשות? להאט את התהליך במכוון כדי שלא יהיו יותר מדי בקשות בבת אחת? למצוא חבילה אחרת?

אני אישית מצאתי חבילה יחסית מוכרת ועבדתי איתה, לא ראיתי שהוגבלתי בכמות הבקשות.
תמשיך לחפש… אבל לדעתי הכי חשוב שהלוגיקה והרעיון המרכזי יכתבו כמו שצריך, גם אם זה יעבוד על מספר מצומצם של שירים בסופו של דבר.
אם אתה פרפקציוניסט כמוני - תמצא דרך לעבד את כל השירים :slight_smile:

תודה רבה!

בחבילות המוכרות שמצאתי ראיתי שצריך אקסס טוקן, האקסס טוקן של גוגל מוגבל בכמות בקשות (אם לא משלמים) והאקסס טוקן של אתר שירים ספציפי דורש שארשום את התוכנה שלי (ואין לי מה לרשום) אז המשכתי לחפש עד שהגעתי אליה. לא יודע אם יקבלו את זה כשזה לא פועל על הכל.

תעשה כל מה שאפשר בשביל שיפעל על הכל.
תנסה להריץ, תראה איפה זה נתקע ותראה איך אתה יכול לטייב את החיפוש כדי שיקלע לכל השירים.

תודה! אני חושב שהחיפוש עצמו טוב, זה נתקע כי אני שולח יותר מדי בקשות, אז או שאנסה להאט את זה איכשהו או שבאמת אחפש שוב חבילה אחרת.

מה השם של החבילה שמצאתה?

נראה לי שאני עם אותה בעיה שלך יש. הצלחת להתגבר עליה? ואיך ידעת שהבעיה נובעת מחסימה עקב מספר רב של בקשות? לא ראיתי את זה רשום במפורש בשום מקום.

הי :slight_smile:אפשר לדעת באיזה חבילה השתמשת?

לא הצלחתי להתגבר עליה, נראה לי שהחבילה בעייתית אז הפסקתי להשתמש בה, אם אני זוכר נכון ממש היה כתוב “Too many requests”. בסוף בחרתי בחבילה אחרת שהיא ממש אחת הראשונות שמוצאים והצלחתי לייצר אקסס טוקן בשבילה.

היי, נראה לי שבחרתי באותה חבילה אבל הסתבכתי בייצור האקסס טוקן (לא ידעתי מה למלא בהרשמה באתר). יש מצב לעזרה?

למלא את שם המודול וב URL את הקישור שרשום במקום שמפנה להרשמה.

שלושת הראשונים מילאתי בסדר?
ומה צריך ברביעי?

יש להם הצעה בפורום שלהם להשתמש בURL סתמי (http://example.com/ ), וזה מספיק

אז אם בסוף הייתי צריכה להגיש תרגיל שמצא רק כמה שירים ולכן כנראה גם הגרף לא נראה הכי יפה אבל הכל עובד בגדול (חוץ מהעניין של השירים).
זה קביל?

לפי מה שזכור לי שים אמר - קביל.
מציע לשאול את אחד מאנשי הסגל.
בהצלחה :slight_smile: