שגיאה בתרגיל נשאר? חיובי

הי,
בהגשה של התרגיל מופיע לי למטה ההערה “collection failure”
מישהו יודע לעזור לי במה הבעיה?

אני חושבת שזו לא באמת בעיה - אצלי זה איכשהוא נעלם (לא חושבת ששיניתי משהו, אבל כן העליתי את התרגיל שוב - האמת, בטעות, אולי שווה לנסות להעלות שוב עם (reupload)).

זה בגלל שביקשת קלט מהמשתמש (נכון?) שהבודק האוטומטי לא מסוגל לספק.

זה גם מה שאני חשבתי…
אבל רציתי לוודא…
אשמח להתייחסות של מישהו מהסגל…

תודה דבורה!

היי דבורה :slight_smile:

שלחי בבקשה את הלינק של התרגיל שלך שאסתכל עליו

https://solve.pythonic.guru/view/82818

היי, הסיבה שהבדיקה לא עובדת היא בגלל שנכשלנו בלייבא את המודול לבדוק אותו בגלל שתי שורות קוד הבאות:

positive_numbers = get_positive_numbers()
 print(tuple(positive_numbers))

שורות קוד אלו למעשה מפעילות קריאות ל input ישירות בייבוא המודול, ומונעת מ python לייבא את המודול בביטחה
אם תוכלי להסיר את שתי השורות הבאות ולהגיש - הבדיקה תוכל לרוץ ולא להיכשל על collection failure.

שגיאה: אנא פנו לסגל
מה זה אומר?
https://solve.pythonic.guru/view/84427

לפנות לסגל אני מניח בצורה פרטית.

אתקן!

סתם מתוך סקרנות:
האם זה משהו כללי? או יוצא במקרה הספציפי הזה?

למה זה נעלם בפעם השניה שהתרגיל עלה?

השגיאה הזו נובעת מטעות בצד שלנו במימוש הטסט הספציפי הזה.
היא גם לא באמת נעלמה בפעם השניה אלא הבדיקה האוטומטית שלנו עדיין לא רצה עליו (אם תסתכלי עכשיו תראי שהיא קפצה שוב)

כמו ש- @gal432 רשם למעלה - זה נובע מכך שבהגשה עצמה קראת לפונקציה. אז איפה בעצם הבעיה?
בטסט שלנו אנו מדמים הכנסה של קלט על ידי המשתמש, ולאחר קריאה אחת של הפונקציה “נגמר” הקלט וכאשר אנו מריצים את הטסט שלנו הוא מחכה לקלט ולא מקבל (ואז ספריית הטסטים כועסת עלינו שאנו מבקשים קלט בטסט מכיוון שזה לא מומלץ).

התיקון - במקום להגדיר קלט, שיניתי כך שכל קריאה לפונקציה input תמיד יחזיר את הערך שאנו רוצים שיעבור כפרמטר ויעבוד גם אם תקראו לפונקציה שלכם לפני הקריאה שלנו :slight_smile:

התיקון בצד של המערכת יעלה בקרוב

? :slight_smile:

הודעה אחת מעליך :point_up_2:

אחלה, חשבתי שההודעה מעל רק בהקשר של הקריאה לפונקציה

@ido
אז מה בעצם עלינו לעשות בינתיים?
להעלות את התרגיל בלי קריאה לפונקציה?

כן, כמו שכתבתי בתשובה למעלה

הופיעה לי אותה שגיאה אבל בתרגיל ריצת 2000, ואז נעלם בהעלאה נוספת (שכל מה שעשיתי זה להוריד רווח מיותר בסוף שורה).
איך אפשר לדעת אם השגיאה עדיין ברקע?

שגיאה זו לא אמורה לקרות בתרגיל זה, שלח בבקשה את הקישור לתרגיל שלך שאוכל לבדוק :slight_smile:

תיקנתי!

ואחרי 4 תיקונים נוספים (!) התרגיל גם עובד

לזכות הבודק האוטומטי: הוא מכריח להבין בדיוק את דרישות התרגיל, את הtype של הערך המוחזר וכו’

הצעת ייעול: אולי אפשר בבקשה לשלוח הודעה “עבר את בדיקת הבודק האוטומטי” או משהו בסגנון בתחתית התרגיל (אם ניתן לשלוח הודעה כזו שמחוץ לתרגיל לא תסומן כהערה) רק כדי לוודא שאכן נבדק ע’י הבודק האוטומטי (בניגוד לעדיין לא עבר בבודק או שאני לא דיפדפתי מספיק למטה) – או לשלב במערכת קידוד הצבעים שכבר הוצעה.

• אשמח לעזור בכתיבת הקוד למערכת הגשת התרגילים, אך לא הצלחתי להסתדר עם github שפורסם, גם לא בטוחה שיש לי כבר מספיק כלים כדי לתרום באמת (אולי בסוף הקורס?)

@ido לא הבנתי בדיוק מה עליי לעשות.
להעלות מחדש בלי קריאה לפונקציה, קרי פונקציה בלבד?

לי זה עבד בלי קריאה בכלל. השארתי את הקריאות כהערה ( #) just in case