תיקונים למחברות – שבוע 6

תגיות:

בתרגיל חתול ארוך הוא ארוך יש טעות במילון לשם השוואה, אלו רק 3 שספרתי ידנית בכדי להמחיש, המילון שלי שונה לגמרי מהמילון המוצע.

לפי מה שאני קראתי המטלה מבקשת: " כדי לגלות את אורכה של כל מילה במשפט."
לכן אני לא חושב שזו טעות, אלה אם היה בלבול בניסוח השאלה

אין טעות, מבקשים באמת את האורך ולא את כמות הפעמים שהיא מופיעה.

תודה רבה רבה לשניכם! שברתי את הראש על זה.

תיקון קטן במחברת חמש (סיכום). מבקשים שניצור פונקציה בשם zip_with, אבל בדוגמא מחפשים zipwith. עדיין לא העלתי את התרגיל אז אני לא יודע מה הבודק האוטומטי מצפה לקבל.

שאלת המשך באותו תרגיל. בדוגמא הראשונה מעבירים את הפונקציה “add” ובשניה את הפונקציה “max”, אחת לא קיימת והשניה פונקציה מובנת בפייתון. האם הכוונה ליצור את add או שהכוונה הייתה לפונקציה sum?

אפשר לממש בעצמך את add :slight_smile:
עבור העניין עם zipwith הוספתי תיקון :ok_hand:

הכי ניטפיקי שיכול להיות, אבל שם התרגיל האחרון במערכת הגשת התרגילים לא תואם לשם במחברת :upside_down_face: don’t shoot me

חבל, דווקא אהבתי את 100 ימעלות. תוקן

האם במקרה הזה add אמורה לקבל איטרבל כארגומנט או כמו שמופיע במחברות קודמות השבוע היא מהצורה:

add(num1, num2)

בהמשך ישיר -
אני מקבל שגיאה בבודק האוטומטי שאומרת שהפוקציה add (שכנראה מימשתם כפי שהיה במחברת 2) מצפה לקבל שני ארגומנטים, ואני מזין לה אחד (iterables)

זאת כיוון שהנחתי שהפונקציה zip_with יכולה לקבל עשרות פרמטרים ולא רק 2, ולכן הארגומנטים שאני מתשמש בהם לא מוגבלים לפעולה על 2, אלא על iterable. (כמו שהיא עושה MAX על 3 שונים)…
אתם תתקנו את הבודק? כי נראה לי זה קצת סיפור להתחיל להתאים כל פונקציה למה ייתכן שהיא מקבלת…

המטרה של לכתוב קוד ושל לכתוב פונקציה הוא להתאים אותם לכל קלט שהם אולי יקבלו. אם יש מקרה שבו זה לא עובד זו בעיה של הקוד ולא של הבודק האוטומטי, שנועד לשקף לך ששכחת להתייחס לחלק מהמקרים. אם תכתוב קוד אמיתי והלקוח ינסה להזין קלט הגיוני הוא לא יצפה שהקוד שלך יקרוס רק כי לא התאמת את הפונקציה לזה

כן אבל הפונקציה add זו פונקציה שלא קיימת by defalt.
לי נראה הגיוני לממש אותה לא עם שני מספרים, אלא שהיא פשוט עושה sum למשתנה שהיא מקבלת.
אז צריך פה הבהרה. אלא אם הכונה בתרגיל שלכל פונקציה שמוזנת לנו נבדוק כמה פרמטרים היא אמורה לקבל ובהתאם לכך נדע להתנהג (לא בטוח שלמדנו את זה)

כתוב שאתה יכול לממש בעצמך את add, אז אם המימוש שלהם מפריע לך - תממש בעצמך ככה שתעבוד כמו שאתה מצפה ממנה לעבוד

בתרגיל חתול ארוך הוא ארוך מחברת 3, אני חושב שיש טעות בתשובה הנתונה:
expected_result = {‘you’: 3, ‘see’: 3, ‘wire’: 4, ‘telegraph’: 9, ‘is’: 2, ‘a’: 1, ‘kind’: 4, ‘of’: 2, ‘very’: 4, ‘long’: 4, ‘cat’: 3, ‘pull’: 4, ‘his’: 3, ‘tail’: 4, ‘in’: 2, ‘new’: 3, ‘york’: 4, ‘and’: 3, ‘head’: 4, ‘meowing’: 7, ‘los’: 3, ‘angeles’: 7, ‘do’: 2, ‘understand’: 10, ‘this’: 4, ‘radio’: 5, ‘operates’: 8, ‘exactly’: 7, ‘the’: 3, ‘same’: 4, ‘way’: 3, ‘send’: 4, ‘signals’: 7, ‘here’: 4, ‘they’: 4, ‘receive’: 7, ‘them’: 4, ‘there’: 5, ‘only’: 4, ‘difference’: 10, ‘that’: 4, ‘no’: 2}

חסרה בתשובה המילה האחרונה cat עם האורך לא?

יש אותה במה שרשמת :slight_smile:

זה מופיע :slight_smile:

היא אמורה להופיע אחרי no האחרון בסוף והיא לא מופיעה שם

*לא משנה שכחתי שזה מילון :man_facepalming:

למה אתה קובע למילון איך להתנהג? הוא יצור חופשי, זה לא מנומס.
תחזור בבקשה על השיעור של מחברת “מילונים”

(אחרי עריכתך – סבבה :slight_smile: )

זה לא היה מכוון?! :open_mouth:
20char

קיבלתי הערה בבדיקה שלא אמורים לממש את add אלא לייבא אותו ממודול operator :thinking:
האם אפשר להניח שיתקבלו בדיוק שני iterables במידה ו-
zip_with נקראה עם add?