לחששנית - חייבת הכוונה

תגיות:

אני עומדת לאבד את זה,
אני על התרגיל הזה כבר 4 ימים, השארתי אותו לסוף התרגול כי לא הצלחתי אותו, פספסתי את מועד ההגשה שלו,
קראתי את כל הדיונים עליו בפורום לאורכם ולרוחבם וגם חרשתי את האינטרנט,

אבל אני לא מצליחה להרפות ממנו :frowning:
הבנתי שאני צריכה לפתוח את הקובץ בקריאה בינארית.
הבנתי שברגע ש"אתרגם" את הביטים בעזרת decode לסטרינג, אוכל להתחיל לחפש את המסרים בתוך הסטרינג.
אני פשוט לא מצליחה לעבור את השלב שאני יוצרת סטרינג לעבוד איתו.

לא משנה מה אני עושה, אני או:

• מדפיסה את אותה שורה בלופ אינסופי
  • מדפיסה כלום בכמות אינסופית
  • מקבלת אינסוף שגיאות

מרגיש לי שזה אמור להיות יחסית פשוט וזה מחסום שאני פשוט לא מצליחה לעבור.

זה הכי קרוב שהגעתי (מרשה לעצמי לצרף כי אנחנו אחרי ההגשה) -

• כשאני מורידה את stringy מcomment ומבקשת להדפיס אותו:
    “IOPub data rate exceeded.”
  • כשאני מורידה את if f.read() == b’’ מcomment:
    זה מדפיס לי This is the end of the file בצורה אין סופיתץ
  • כשאני מנסה להחזיר את byte או את stringy עם yield:
  • מדפיס לי כלום אינסופי.
    HELPPPPP
    :weary: :sweat: :sob:

לגבי ההערה שאם תורידי Comment מהתנאי זה ידפיס לך אינסוף פעמים - שימי לב לתנאי של הפונקציה שלך.
היא לולאה אינסופית - אין לה תנאי עצירה.
לפני קריאה בחלקים של הקובץ הייתי מציע לך לקרוא את הקובץ בשלמותו ומשם לנסות לפתור, ולבסוף לשלב את החלוקה של הקובץ למקטעים. יש לך את הפריווילגיה לעשות זאת מאחר והקובץ לא גדול יחסית, ורק לשם הלמידה תעשי בדרך זו ולהבא מראש תדעי איך להתמודד עם קבצים גדולים.

רמז:
תנסי להדפיס את byte לפני קידוד.

הארור הראשון נגרם מזה שאת מדפיסה את כל הבייטים בהפרדה, הגעת למקסימום מקום שאפשר להציג במחברת Jupyter (אפשר להגדיר את זה).
בכל מקרה, מצטרף: הלולאה שלך אינסופית והייתי מציע לקרוא את הכל, למה לקרוא כל בייט בנפרד? וגם אם כן, תסתכלי שוב על תנאי העצירה שלך.
עוד רמז: מכמה בייטים מורכב תו ASCII? מהו תחום הערכים האפשרי? איך אפשר לבצע המרה?

אוקיי. אני ראיתי מעט הערות בפורומים לפני שניגשתי לתרגיל, ולא היה לי מושג על מה הם מדברים. חיפשתי באינטרנט איך לפתוח את הקובץ לקריאה בינארית, ושם התחיל ונגמר התרגיל מבחינתי. פתחתי את הקובץ והסתכלתי. זיהיתי (בעיניים הביולוגיות שלי) את המסרים. המשכתי לעיין והערכתי איך איזה חוקיות יש לקובץ. אחכ ניגשתי לכתיבת הקוד. התחלתי בפתיחת הקובץ לקריאה בינארית והדפסתי מה שיוצא לי שם. ראיתי. זיהיתי מה אני צריכה וכתבתי את הקוד שחילץ לי את החלק שהתעניינתי בו.
בסופו של יום, למעט החלק של הקריאה בינארית שחיפשתי באינטרנט, והשימוש בגנרטור שלמדנו רק השבוע, לא היה שם שום דבר שלא יכולתי לעשות לפני שהשבוע הזה התחיל. לא קודדתי, ולא תרגמתי ולא יבאתי מודולים משום סוג. וזה גם לא יצא לא ארוך ולא מסובך. שני דברים הייתי צריכה לעצור ולחשוב לרגע: טיפול בתווים מיוחדים , ותכנון של הקוד לפי הגדרת המילה (המסר הסודי) בתרגיל

כבר הייתי בסרט הזה שהדפסתי את הbytes לפני קידוד, ולא ראיתי אף מסר בעיניים שלי,
אף byte או רצף של bytes שעונה על ההגדרות של המסרים המוכמנים.
בגלל זה הסקתי שכנראה אראה את המסר לאחר decode,
זה לא המצב?
אני על זה כבר שבוע ובגלל זה מרגיש לי שיש לי איזה פער בסיסי בהבנת ההוראות, פחות בביצוע

יש הקלה מאוד משמעותית בתרגיל וכנראה קצת לא הבנתה אותה, אני יכווין אותך אומרים שהתנאי עצירה byte != b’’ אז למה לא לשחק עם התנאי עצירה הזה?

ומה ראית בעיניים שלך כשהדפסת את ה-bytes?