הארי רציונלי - התעלמות מקבצים בעיתיים

כבר כתבתי את הקוד שלי שלוקח בחשבון שלא כל הקבצים בתיקייה הם בסדר, אבל הקוד הזה עושה את זה (לדעתי) בצורה מסורבלת. יש לי רעיון אחר שחשבתי עליו אבל אני לא יודעת אם הוא "חוקי:

תקציר

שמתי לב ששני הקבצים שהם לא חוקיים, הם בגדול של 16kb כנראה זה מה ששוקל השם שלהם ובעצם זה מראה שאין בהם כלום. אבל לא הצלחתי למצוא תיעוד באינטרנט בשום מקום שאכן קובץ בגודל כזה אומר שהוא לא קובץ אמיתי אז אני לא בטוחה שזה מאה אחוז נכון. אפשר להשתמש בזה?

האם הורדת את התיקייה המתוקנת?

אפשר לעבוד גם על הלא מתוקנת :slight_smile:
16kb זה קבצים תקינים. מה בנוגע לתוכן שלהם?

בעיקרון כרגע הקוד שלי בודק מה התוכן ואם הוא לא מתאים אז הוא באמת מדלג עליהם (כלומר פשוט לא עושה את הפעולות הבאות של העריכה, לא מוחק אותם). זה פשוט היה נראה לי מאד מסורבל (לפחות איך שאני בניתי את זה, אם כי לדרך הזאת יש יתרונות אחרים לדעתי) אז חיפשתי דרך אחרת יותר פשוטה. אבל אם זה עובד אז זה עובד.

ושאלה- אם זה תקין, למה כשאני פותחת את הקובץ בדפדפן הוא אומר לי שהקובץ לא נמצא? האם הדפדפן קורא את התוכן ולפי זה מסיק שאין בפנים כלום? או שהתוכן עצמו אומר לו שאי אפשר לפתוח את זה?

אף אחד מהם, בתוך הקובץ יש עמוד סטנדרטי שבו כתוב שהדף לא נמצא. הקובץ כן שם, הדפדפן כן קורא אותו, פשוט התוכן שלו הוא ההודעה שאת רואה

שתי שאלות אחרונות על הנושא (חיפשתי תשובות להם בפורום ולא מצאתי):

1. יכול להיות שאין קבצים לכל הפרקים? כלומר שאין בכלל פרק שלוש, פרק שש ועוד כמה? בדקתי את מספר הקבצים בתיקייה שלי והוא לא השתנה

2. קבצים שאינם תקינים - רק לוודא: אני צריכה פשוט להתעלם מהם ולא לעשות כלום נכון? הם יכולים להישאר באותה תיקייה?

כמו כן, קראתי את הארי פוטר והשיטה הרציונלית עוד כשהוא יצא פרק חדש כל שבוע (המתח של הסוף הרג אותי!) ויש גם תרגום לעברית :slight_smile:

יש בזיפ המעודכן את הקבצים של כל הפרקים ולדעתי אין שם קבצים לא תקינים
בתור מי שקראה גם את העברית וגם את האנגלית, האנגלית לוקח בהליכה. רק 20 פרקים בערך תורגמו כראוי לעברית

נכון לשני הדברים

אבל ים אמר שאפשר לעבוד גם על הקבצים הלא תקינים וכבר עשיתי את זה. לדעתי זה גם מוודא שהקוד שלך באמת יודע להתגבר על הבעיות האלה.

בכל מקרה זה סתם שאלות של לחץ של לילה לפני הגשה, נראה לי שזה בסדר.