תפניות בקריירה ומעבר מעולם העבודה הישן לחדש

אהלן!
מעניין אותי לדעת כמה משורדי הקורס עד כה נמצאים לפני, במהלך, או אחרי שינוי משמעותי בקריירה, שההחלטה שלהם ללמוד את הקורס קשורה בשינוי הזה. אני שואלת את זה כי אני נמצאת על איזושהי פרשת דרכים - במשך עשור התמקצעתי וצברתי יכולות בתחום ששייך ל"עולם עבודה הישן" (צבא), שהוא אינו טכנולוגי. אז חשיבה אנליטית, יכולות ניהול, תארים הומניים - יש; אבל ניסיון\לימודים טכנולוגיים אין. אשמח לשמוע ממי שנמצא\עבר תהליך כזה או ממי שכבר עובד ב"עולם החדש" - מה נכון לעשות כדי להיכנס פנימה? נסיים קורס פייתון - מעולה. מה עוד ללמוד? איך מתחילים לעבוד ולצבור ניסיון בלי שבקורות החיים מופיעה עבודה קודמת? אותי ספציפית מעניינים המקצועות שהם לא הארד קור טכנולוגי (מתכנת) אלא ניהול מוצר, אבל יכול להיות שהשרשור יכול לשרת גם אחרים.

מי שבאמת יוכיח את עצמו כמעולה, בעל כישורים חברתיים מתאימים ומוכן להשקיע – אני מוכן לעזור באופן אישי להשתלב בעולם.
בגדול זה הרבה תרגול וקצת כתיבת פרויקטים שיהיה מה להראות. יש משרות ג’וניורים בחוץ בשכר התחלתי לא רע בכלל (מאמין שהנמוכות שבהן זה סביב 14K בחודש ברוטו), ומה שצריך זה בעיקר יכולת והרבה כוח רצון.
מתוקף הנסיבות אני יכול לעזור בעיקר בתחום התכנות ופחות בפריפריאלי

תודה ים! נ.ב יש לך דרישת שלום מרועי קארו

בחור נפלא, בחזרה :slight_smile:

ים,
בנוגע להתמקצעות בתחום מסויים (אוטומציות/ סקיוריטי ובטח יש עוד מלא שאני לא מכיר) איך אתה ממליץ לעשות את זה?

לסיים את המסלול של הקורס ולהיות עוד קצת בפורום אחרי;
להערכתי תהיה פה קהילה מאוד גדולה של אנשים חזקים שתהיה מעוניינת להתקדם ביחד.

נראה איך זה יסתדר