החל משבוע 5: תרגילים עם הערות הבודק האוטומטי לא יבדקו

תגיות:

אהלן,

כיוון שאנחנו שואפים לסטנדרטים גבוהים בנוגע להגשות שלכם וכדי להקל על הסגל בתהליך הבדיקה, קיבלתי החלטה שהחל משבוע 5 לא יבדקו כלל תרגילים שבהם יש הערות של הבודק האוטומטי.
ההנחיה הזו תאפשר לבודקים לעבור על יותר תרגילים בפחות זמן, ולהתמקד בשליחת הערות איכותיות יותר על התרגילים שמוגשים במערכת.
כל מי שמעוניין שתרגיליו יבדקו – יתבקש להסתכל על התרגיל שהגיש, לראות האם יש הערות בודק אוטומטי ולתקן אותן לפני סגירת ההגשה.

בהצלחה בהמשך השבוע :slight_smile:
– ים

שאלה בנוגע לבודק - לעיתים אני משתמש בלולאת for עבור range מסויים - אבל זה כי אני רוצה לבצע מספר מאוד מסויים של פעמים. אני לא משתמש בi וכמובן מקבל הערה מהבודק שהגדרתי משתנה אבל לא השתמשתי בו.

השאלה מה עושים במצב כזה ? להשתמש בi סתם בלולאה כדי להוריד את ההודעה ?

אפשר להשתמש בשם המשתנה _. זו קונבנציה בפייתון שאומרת “זה משתנה שאני לא הולך להשתמש בו”

שאלה לגבי תיעוד שלוקח יותר משורה:
אם אני לפני פונקציה מסביר מה היא עושה ב-2 שורות לדוגמא:

#ABCDEF
#ABCDEF
def function():

הבודק האוטומטי רושם לי להפריד ב-2 שורות את הפונקציה.
ואין טקסט מעל או מתחת לפונקציה לשם ההדגמה

1. אם היית צריך להסביר מה הפונקציה עושה, הרבה פעמים זה אומר שהקוד שלה או השם שלה לא היו מספיק מובנים. נסה לשפר אותם.
  2. ניתן לרשום את ההערה בשורה הראשונה של הפונקציה (בתוך הבלוק המוזח)
  3. ראה את PEP 257 לגבי איך כותבים תיעוד לפונקציה :slight_smile:

היי
אני מנסה לתקן מה שהבודק האוטומטי מבקש אבל גם אם אני מנסה upload # או Reupload #
לא עובד , זה תרגיל ספציפי שאני צריכה לתקן .
אשמח לעזרה :slight_smile:

מה אומרת ההערה הבאה:
הבודק האוטומטי: E121-continuation line under-indented for hanging indent

נשמע שירדת שורה איפשהו באמצע ביטוי (למשל בתוך סוגריים או מילון) וההזחה של השורה החדשה לא נכונה מבחינת הטאבים/רווחים שבה

לפעמים הבודק האוטומטי מבקש רווח אחרי פסיק, גם כשפיצלתי את הקוד ל2 שורות או יותר, וזה לא מספק אותו שאני שם רווח אחרי הפסיק, מה עושים במקרה כזה?

תבדוק אם באותה שורה חסר לך רווח אחרי נקודותיים ״:״ לפעמים זה מחזיר את ההערה הזו גם על זה

היי,
הגשתי את התרגילים לפני שההודעה התפרסמה עם הערות.
כעת הגשתי אותם שוב אחרי שהתייחסתי להערות וההערות לא מופיעות.
האם התרגיל ייבדק?

דבר נוסף - אשמח מאוד אם יהיה סרטון בנושא של ייבוא ספריות. הנושא הזה קצת קשה :slight_smile:

היי יעל, כל עוד לא תם זמן הגשת התרגילים את יכולה לעלות עדכונים לתרגילים שכבר העלאת, האחרון מביניהם לאחר תום הזמן הוא זה שיבדק על ידי הסגל.

מה לעשות אם הערה שבו הבודק אומר לי ; אל תשווה לNone אלא תעשה ; is None?

תשנה את התנאי במקום
if x == None
ל -
if x is None

לשנות :slight_smile:

לא למדנו, לכן שאלתי…

ראיתי, אבל לא למדנו, לשנות בכל זאת?

כן, בשביל זה קישרתי את התגובה של ים :slight_smile:

היי,
זה אומר שאם יש הערות של הבודק האוטומטי זה אומר שהגשת התרגיל לא נספרת?