לים ולכל הצוות, תודה ענקית

לים ולכל הצוות היקר. אני רוצה להגיד לכם תודה ענקית.
הקורס באמת מדהים וממש לא מובן מאליו כל ההשקעה שלכם.
אני רוצה להזכיר פה לכל מי שקורא, מי שמצליח יותר בתרגילים ומי שמצליח פחות, שהתעודה זה לא העיקר. גם אם לא הצלחתם או לא הספקתם תרגיל זה לא סוף העולם (או סוף הקורס).
אני גם לא זכאי כי פיספסתי את השבועות הראשונים וזה ממש לא משנה, הקורס מדהים המחברות כתובות מעולה והתרגילים מאתגרים כיפים ומלמדים .
חשוב לי להגיד את זה כי אולי הצוות מקבל קצת תחושה של תלונות וקיטורים אז שתדעו שרוב המשתתפים בקורס מודה לכם ומעריך מאוד את העבודה שאתם עושים.
תודה רבה :heart:

מסכימה לחלוטין עם כל מה שנכתב כאן!
לא חשבתי שהקורס יהיה כל כך מעמיק וברמה כזו גבוהה.
ממש תודה על כל ההשקעה!

כל מילה! המחברות מדהימות, החומר מרתק, וכמישהי שפחדה בטירוף מכל דבר מתמטי וריאלי - אני בשוק מכמה שאני נהנית, ומגיעה לפסגות שלא חשבתי שאגיע אליהן. תודה תודה תודה ⁦❤️⁩

כל כך מסכימה, קורס מדהים, תודה רבה!!!

גם אני רוצה להוסיף כמה מילים מצדי:
פשוט וואו!!!
קודם כל אני חייבת לומר שהייתם הגלגל הצלה שלי בתקופת הקורונה הזאת - נשאבתי לחומר מדי שבוע והשקעתי ונהנתי מהתרגילים, החומר והפורום.
מעבר לזה, יצא לי להתנסות בקורסים אינטרנטים, ורציתי ללמוד כבר מזה תקופה ארוכה פייתון אך לא מצאתי את הפלטפורמה הנוחה לזה, עד שהגעתי אליכם :heart: :orange_heart: :yellow_heart:
אז באמת שזוהי פלטפורמה מדהימה ללמוד בה תכנות! הכל סופר ברור, תרגילים כייפים ומאתגרים (ובטח שזה כייף שיש רפרנסים לדברים מגניבים :wink:)
ועוד בנוסף לכל זה יש גם סרטונים, פורום והשתדלות מטורפת לתת לנו הכל כדי שנבין. תמיד שאתה נתקל בבעיה הסגל או אנשים מוכנים לענות ולעזור אחד לשני.
אין מילים פשוט תודה תודה תודה. מעריצה את הסגל על המיזם המדהים הזה, וגם תודה לכל מי שלא מהסגל שמוכן לעזור פה אחד לשני, ומשקיעים ועונים לכל מי שצריך עזרה.
פשוט תודה ענקית. אתם מלכים. :crown: :crown:

לים והצוות. אחלה קורס, אחלה מחברות! חוויה ללמוד ככה קוד.

מחזקת את כל מה שנאמר לפני!
תודה על ההשקעה וההזדמנות ללמוד! :heart: :heart_eyes:

כמובן שמסכימה עם כל הנאמר לעיל, ורק מחזקת.
הקורס מדהים, בין אם אתה עם רקע או בלי רק בתכנות.
רואים את ההשקעה של כל חברי הסגל ופשוט תודה ענקית על ההזדמנות המטורפת❤️
כיף להיות אחת מ4,000 :wink:

מסכים עם כל מילה! קורס מטורף שמדהים שהורם בזמן כ"כ קצר! מסביר הכל לעניין וגם אם לא הבנתם משהו- יענו לכם בפורום תוך מספר דקות!

אז תודה ענקים לים וכל הצוות על ההשקעה, אל תשכחו ששומעים רק את מי שקופץ ומאחורי כל חניך שמתלונן עומדים עשרים שמעריכים ומוקירים תודה!

באותה הזדמנות אני גם רוצה לומר תודה לחניכים הפעילים בפורום שעונים לשאלות של אחרים פעם אחר פעם.

תודה ענקית! :heart::heart::heart:

אני מצטרפת לכל המשבחים. אני עובדת קשה ולעיתים ממש שוברת את הראש וקצת מתוסכלת אך בסה"כ מאד נהנית הן מהקורס המושקע לעילא והן מהחבר’ה שעם חלקם כבר יצרתי ממש קשרים.
המון המון תודה - בהחלט נותן לי עוגן רציני בתקופה קשה זו של חל"ת מתמשך שלא ברור מה יהיה בסופו
:heart_eyes:

ממש מדהימים שאתם!
עושים הכל בשמחה ומתוך חשיבה עלינו התלמידים

תודה רבה! זה לא מובן מאליו בכלל, אתם לא חייבים לנו תכלס כלום והקורס שלכם ברמה מאוד גבוהה ומאוד מאתגר, מאוד העביר לי את התקופה בעוצר וממשיך להעביר לי גם בזמן העבודה, תודה לים ולכל הצוות!:pray:

מחזקת ומעריכה הכל!
תודה לכם על כל ההשקעה והנתינה שלא מובנת מאליה,
בהחלט מרגישה שלמדתי המון בכלום זמן.

פשוט תודה רבה!
קורס ברמה מאוד גבוהה, מעניין, מקיף הרבה חומר ומאוד מאתגר!

שמח מאוד שהחלטתי להירשם ברגע אחרון למרות העבודה, אבל מוצאים את הזמן ללמוד ולהתקדם! פשוט פלטפורמה מעולה ונוחה!

אנשים שואלים אותי איך הקורס מתנהל ואיך הולך ואני אומר להם שהקורס פשוט מעולה, מאתגר, ומלמד, והם כבר שואלים אותי מתי הקורס הבא כי הם גם רוצים להירשם!
בקיצור אתם עושים עבודה מעולה!
באמת תודה רבה :pray::pray::pray:

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: - זה לא בגלל הגבלת ה20 תווים. :wink:

אני חייב להגיד שאמנם באתי עם רקע קודם מהאוניברסיטה, אבל זה רק גורם לי לחשוב כמה קורס כזה היה יכול לעזור לי לפני שהתחלתי את התואר, וכמה שהתואר עצמו היה יכול להיות מועבר בצורה טובה יותר מבחינת קורסי התכנות. זה אחד הקורסים הכי טובים שעשיתי עד היום, אני נהנה מכל רגע, לומד המון ומשלים פערים שנבעו מלימוד לא יסודי בעליל של פייתון בזמן התואר (פחות או יותר נתנו לנו הרצאה אחת ושבוע ללמוד לבד בשביל לפתור תרגיל מורכב יותר מכל מה שהיה בקורס עד עכשיו).
אז גם אני רוצה להגיד לכל הסגל המון תודה על הקורס המדהים הזה! החומרים מעולים, הזמינות שלכם לכל שאלה זה משהו שאני לא מבין איך הוא אפשרי בכלל תוך כדי עבודה במשרה מלאה, ובנוסף לכל זה יצרתם כאן קהילה מדהימה. תודה לכם!

תודה על הכל, ובעיקר על ההתחשבות והאכפתיות כלפי כל אחד וכל שאלה.

טוב אני כל שבוע קורת אנשים שמתלוננים על הקורס, וזה ממש מעצבן. חשוב להגיד שהקורס הזה ממש ממש טוב אני לא בחורה חכמה/מבריקה במיוחד והחומר כתוב בצורה טובה וכבר תוך 4 שבועות אני כותבת קוד בצורה ממש טבעית ומצליכה להתגבר על אתגרים. אם היו אומרים לי שאצליח לכתוב קוד לפני 4 שבועות לא היתי מאמינה. אז תודה לים ולכל הצוות. ותודה על הזדמנות שנתתם לבחורה כמוני ללמוד משהוא שמאתגר וכייף. לצערי לא היה לי הזדמנות לילמוד בגלל נסיבות חיים הזוים.

תודה רבה על הקורס המושקע הזה ממש לא מובן מאליו. הצלחתם לבנות פרוייקט מדהים בתזמון מושלם ועוד בחינם. אני לא חושב שנוכל להודות לכם מספיק על היוזמה הזו.
תודה רבה לים לצוות, לכל העוזרים בפורום ובכל שאר הפלטפורמות.

מסכים עם כל מה שנאמר מעליי☝🏻
הקורס שלכם הכניס לי משמעות לתקופת הקורונה הזאת ולמרות שחזרנו עכשיו לשגרה, אני מתכוון להמשיך ללמוד עד הסוף!
קצת לפני שהוצאתם את המחברת הראשונה, התחלתי 2 קורסים אחרים של פייתון (אחד מהם של edx) ואז כשהתחלתנו את הקורס שלכם, די מהר קלטתי שהקורסים האחרים לא מגיעים לרמת הקושי שלכם ובטח לא לאותה רמת יסודיות.
אז שאפו!
ואם תפתחו עוד קורסים בעתיד, אמליץ על שלכם בלב שלם.
תודה!