לים ולכל הצוות, תודה ענקית

לים וכל הצוות, אתם מדהימים ואדירים!
הקורס מעניין, מאתגר ושנון ובתור מישהו שבא ללא רקע וכל הזמן רק חשב על ללמוד הקורס הזה פשוט נהדר!
שאפו ענק ומלא הערכה על כל העבודה!

מסכים עם כול מילה, אתם מדהימם.
תודה רבה על כול ההשקעה וההכוונה.
בזכותכם למדתי מאפס אתם אלופים

תודה רבה על כל ההשקעה!
נותנים מענה בפורום ועוזרים כל הזמן, ממש לא מובן מאליו.
פשוט תודה

מצטרפת למחמאות!
חבל שיש לצוות הרגשה לא טובה, אני מקווה שהתגובות החמות כאן יוכיחו לכם עד כמה המשתתפים בקורס מעריכים את העבודה שלכם ונהנים מהקורס המדהים הזה
תודה רבה!!!

מסכים עם כל מה שנאמר מעלי , רוצה להגיד רק שאתם תותחים על באמת , ושאני מקווה שהקורס הזה רק יתפתח עוד ועוד.
עשיתי לא מעט קורסים אינטרנטיים זה ללא ספק אחד הטובים והמאתגרים ביותר שנתקלתי בהם.
אני בטוח שמי שייסיימו אותו יהיו מתכנתים מהשורה הראשונה , זו תרומה אדירה לחברה.
אז נכון שעל ההתחלה קיבלתם צונאמי של נרשמים ותלונות , שהעומס הוא אדיר וכו’ - אני רוצה להגיד רק “אל תיבהלו”. ההיפך - ניצבת מולכם כרגע בעיה מאתגרת , בדיוק כמו שאתם מציבים בפנינו מידי שבוע.
תמצאו פתרון טוב ואלגנטי , כמו שאתם יודעים לעשות.
תודה ענקית !

פתאום קם אדם באמצע משבר עולמי ומחליט לשנות קצת את העולם ולתת חתיכה מעצמו. ככה סתם וללא תמורה. לא פשוט ובכלל לא מובן מאליו.
אז ממיזם קטן זה כבר הפך למיזם ענק עם צוות מתנדבים וקהל סטודנטים שלא מבייש אוניברסיטה ולי נשאר רק להוריד את הכובע ולהגיד תודה. תודה ענקית שנגעתם בי ושיניתם את עולמי. נהנה מכל רגע. :tulip:
ים אתה פשוט מלך :prince:

לים וכל הצוות שאיתו, רציתי להצטרף (שוב) לתודות על הקורס, הוא מאתגר מאוד כבר מהשבוע הראשון. גם מבחינת המחויבות הנדרשת וגם מבחינת הרמה. אחרי שבועיים בלבד שמתם קורס אונליין אחר שהתחלתי במקרה לפני כן הרחק מאחור וברור שהמשכתי רק אתכם למרות שכבר שילמתי על ההוא - הן מבחינת רמת ההסברים ורמת התרגילים.

הרבה מאיתנו מדברים על כך שאם הייתם מבקשים לגבות כסף על הקורס בשלב הזה היינו מוכנים וממשיכים אתכם.
אני מאחל שאחרי הקורס הזה יהיו לכם הכוחות לפתוח קורס המשך (אפילו בתשלום) שנוכל להמשיך אתכם. אז שוב תודה!

אני דיי בטוחה שזה התגובה הראשונה שלי בפורום אי פעם.
עם כל הבלאגן, קורונה וויבז וכולי
חייבת לציין שאתם גדולים מהחיים, ובאמת שמגיע לכם.
סטודנטים שלא שבעים מהקורס- יכולים ללכת בלי שמירת טינה.
ים והסגל החביב- אל תוותרו לנו עם התרגילים הסופר קשים! יש פה רמה מטורפת:

function success():
que = input(‘are you awesome?’)
If que == ‘yes’:
return ‘you are the best’
else:
return ‘im a douchebag’
<\code>

לים ולצוות המון תודה, אני עדיין בשבוע 3 האומנם אבל אין ספק שאתם מסבירים מדהים והמחברות,
פשוט נהדרות ועוזרות להתקדמות ולצורת החשיבה, המון תודה על העזרה והתמיכה,
מעריך המון, עידן.

מצטרף ובגדול לכל התודות והתשבחות. לכל צוות ההדרכה: יישר כוח ובגדול! הענקתם לנו פה מתנה אדירה, ובפרט בתקופה מאוד קשוחה ומוזרה שעוברת על כולנו. אני יכול רק לדמיין עד כמה ניהול הקורס הזה, וההתמודדות עם כל כך הרבה פניות ובעיות, תובעני מבחינת הזמן וההשקעה עבורכם. ניכרת במיוחד גם ההשקעה והמחשבה כיצד לבנות את חומר הלימוד, על מנת לבנות אצלנו בסיס מספיק טוב, איכותי, ומאפשר להתקדם הלאה בתכנים, מבלי שנרגיש ש’פשוט נותנים לשבור את הראש’…
תודה רבה רבה על כל ההשקעה! שמורה לכם פונקציה שמחזירה ערך לגן עדן :slight_smile: