יש תמיד עידכונים שאני לא יודעת עליהם, אשמח שנחשוב על פתרון לאגד את הכל במקום אחד שידוע לכולם

אני רוצה לפתוח את ההודעה בהדגשה - זו לא תלונה על הקורס או על הסגל, אלא שיתוף בתחושה אישית, תהייה והצעה. אני לא באה בטענות לאף אחד (:
ובנימה זאת:
אני רואה את הסרטונים שיוצאים ביוטיוב, מתרגלת במחברת, ושואלת שאלות פה בפורום, ועדיין אני מרגישה כל הזמן שכולם יודעים דברים שאני לא.
למשל משהו שנכתב בתגובה בפורום בשבוע שעבר על תרגילים מהשבוע הראשון ו/או השני, ש"אפשר להגיש אותם עד מחר". לא הבנתי מה זה, לא שמעתי על זה, וביקשתי לדעת מה זה ואיך הכותבת יודעת על זה. קיבלתי רק את התשובה שזה הועבר בוואטסאפ. ביקשתי להיות גם חלק מהקבוצה, וככה גם עוד מישהי אחרי בתגובות, אבל לא אמרו לנו באיזו קבוצה מדובר. לצערי עד עכשיו אני לא יודעת מה זה היה. ברור שאנשים מתעדכנים מהקבוצה הזאת, וכנראה גם מעוד מקומות, בדברים שאני בכלל לא יודעת על קיומם. זו אמנם דוגמה אחת שאני זוכרת כרגע, אבל ההרגשה הזאת מלווה אותי הרבה, גם בגלל מקרים אחרים.
אני לא יודעת אם יש קבוצה שהסגל פתח ושכח להכניס אליה חלק מאיתנו, או אם זו קבוצה שפתחו חניכים, אבל הייתי שמחה שנחשוב ביחד על פתרון שיאגד את כל החניכים, ויעברו בו כל ההודעות החשובות - בין אם זה בוואטסאפ, בפייסבוק או בפלטפורמה אחרת שנוחה לכולם.
מאוד מתסכל אותי המצב הזה שתמיד אני מרגישה שאני מפספסת משהו, שאני לא אדע את כל מה שצריך לדעת, ושאולי בסוף הקורס יחליטו שלא מגיעה לי תעודה כי לא עשיתי דברים שפשוט לא ידעתי שהיה צריך לעשות.
אז בעצם כתבתי את כל זה כדי לשאול אתכם שתי שאלות:
איך, לדעתכם, הכי נכון לפתוח פלטפורמה כזאת? חשבתי על קבוצת פייסבוק, אשמח לשמוע עוד רעיונות.
ומה העידכונים החשובים נכון לעכשיו, שייתכן שאני לא יודעת? או לחלופין - איפה אפשר להתעדכן בדברים החשובים לעכשיו?
תודה :pray:t4:

הודעות חשובות מפורסמות בקטגוריה של הנהלה ורצוי להיכנס מדי פעם להתעדכן.

אם לא נרשמה שם הודעה רשמית כזו או אחרת אז זו כנראה שמועה

תודה!
בכל זאת, הודעות בפורום לא מגיעות אלינו בpush notification, וקל לפספס אותן, בטח אם הן נדחקות קצת לאחור בגלל ריבוי הודעות באותו זמן.

בנוגע לשמועות - מה העניין באמת עם הגשת התרגילים משבועות קודמים? זו הייתה חובה? זה באמת נסגר בשבוע שעבר? מה דיני אם לא ידעתי על זה?

היי בר,
קודם כל מצטערת על תחושת התסכול שלך, זה לחלוטין מבאס להרגיש מחוץ לעניינים.
המקום הרשמי היחיד מבחינת סגל הקורס הוא הפורום הזה, בגלל הכמות האדירה של החניכים שיש כאן. יש את הבאנר הכחול בראש הפורום, יש את אשכול שאלות נפוצות, ויש את האשכולות האדומים שהם אשכולות הנהלה. לא ידוע לי על אף הודעה חשובה הנוגעת לקורס שלא יכולתי למצוא באחד המקומות האלה.
לגבי דרכי תקשורת נוספות:
יש מספר קבוצות וואטסאפ, למיטב ידיעתי הסגל לא נמצא באף אחת מהן. חלקן מיועדות רק להודעות המנהלים (כמה חניכים חרוצים שלקחו על עצמם לשלוח עדכונים חשובים) וחלקן מיועדות לכלל משתתפי הקבוצה ומטבע הדברים יש שם המון המון המון הודעות (אני לדוגמה לא מצליחה לעקוב שם אף פעם, זה די פסיכי).
בנוסף, יש ערוץ סלאק ויש קבוצה בטלגרם, בשתיהן למיטב ידיעתי ישנה גם נציגות של הסגל.
אם משהו מכל אלה מרגיש לך כמו פלטפורמה נוחה עבורך, את מוזמנת לבקש את הלינקים/שיצרפו אותך.

הודעות בפורום לא מגיעות עם נוטפיקיישנז, אבל ניתן להגדיר את זה בפרופיל האישי בצורה קצת יותר מותאמת עבורך, ממליצה לנסות.
קל לפספס את ההודעות בפורום עקב ריבוי הודעות, אבל לפחות החיפוש כאן נוח מאוד. בוואטסאפ בלתי אפשרי לעקוב מאותה הסיבה בדיוק, ואני מאמינה שגם בפלטפורמות אחרות (שבהן אני לא נמצאת) המצב דומה.
אני לא יודעת איזה שמועות שמעת - אז קשה לי לענות, אבל גם בנושא הזה כמובן יש אשכול הנהלה מסודר, וייתכן שהוא יענה לך על השאלות.
בכל מקרה אשמח לענות יותר לשאלה יותר ספציפית :slight_smile:

סליחה על הבורות,
מה זה ערוץ סלאק? ואיך אפשר להצטרף אליו? (:

אפשר להצטרף בעזרת קישור, הייתי מחפשת במקומך בפורום אם כבר נשלח כזה או אפילו פותחת אשכול חדש אם לא תמצאי, אני לא שם לצערי אז לא אוכל לעזור בזה :slight_smile:

תודה רבה על כל הפירוט! נהדרת!
רק לגבי הסלאק - כתוב לי שההזמנה לא עובדת יותר. אז אי אפשר להצטרף?

בשמחה! :innocent:
גם לי זה כתוב עכשיו, נצטרך לינק עדכני ממישהו מתוך הקבוצה.
אנסה לדאוג לזה עכשיו :slight_smile:

מעולה, תודה רבה לך! :hugs:

לינק מעודכן לסלאק

הנה אחד עדכני:

תודה לערן ק ששלח לי :slight_smile:

תודה רבה לשניכם! מעולים! :hugs: