מה נדרש בתור קלט בכל מחברת 1?

תגיות:

בכמה שאלות במחברת 1 אנחנו נדרשים לכתוב פונקציה שמקבלת קלט כלשהו.

האם צריך לכתוב גם קלט של יוזר, כלומר שכל יוזר יוכל להחליט מה הוא מכניס או שמפסיק לקרוא לפונקציה בסוף עם קלט לדוגמה?
זה משמעותי במיוחד באקרוסטיכון ובגבעת ווטרשיפ.

תודה!

לפי הבנתי את צריכה לכתוב פונקציה שמקבלת קלט כלשהו. לאחר מכן את יכולה לכתוב דוגמא עם קלט שאת בוחרת ללא צורך בשימוש בפקודה input. כמובן שכדאי לבדוק גם מקרה קצה כדי לודא שהפונקציה שלך עובדת בעוד מקרים.
במקרים שיש דוגמאות בשאלה, רצוי לכלול גם את הבדיקות שלהם

בייחוד לאקרוסטיכון - ביליתי כמה זמן בכתיבת פונקציה ששואלת איך יתקבל הקלט, (מקרה קיים, הקלדה, או קובץ) ומטפלת בכל מקרה בנפרד ליצירת קלט לפונקציה הבאה, שזו הפונקציה שבעצם ביקשו בתרגיל.

מקווה שיוכיח את עצמו כשימושי בתרגילים אחרים :wink:

את יכולה לכתוב דוגמא לקלט עם זימון לפונקציה לא צריך פיזית לעשות input

זה מהמם אבל לגמרי אקסטה (:
בטוח שלמדת מזה המון הייתי שמח להחשף לקוד שהשבוע יגמר

תכל’ס, לא כ’כ מסובך כמו שזה נשמע - כתבתי המרה לכל אחד מהמקרים, ואח’כ ‘איחדתי’ אותם לפונקציה לפי קלט מהמשתמש (1, 2, 3) והחזרתי מהפונקציה את התוצאה - שהיא בפועל זהה לכל אחד מהמקרים אחרי שסיימתי את ההמרה שלי.

האמת שפשוט נמאס לי לחזור להעתיק מתרגילים קודמים ולשנות כל פעם את שם המשתנה. ככה זה בפונקציה אז שם המשתנה לא משתנה :wink:

יש לי הרגשה שבשביל שזה יהיה קוד נקי יותר עדיף להשתמש ב4 פונקציות: אחת לכל אחת מאפשרויות ההמרה, ואחת שקוראת לאחת מה3 האלו בהתאם לקלט מהמשתמש, ולא לנסות לדחוף הכל לפונקציה אחת (כמו שעשיתי). אולי אתקן (אבל אני לא מבטיחה).

כשמבקשים קלט מהמשתמש נכתב במחברות ״קבלו מהמשתמש״
וכאשר כתוב ״כתבו פונקציה שמקבלת״ אז נדרש לזמן את הפונקציה עם קלט כלשהו.
בקיצור מה ש aviad כתב