פטנט או ברונו הפיל פלט

אני אחדד את השאלה, נכון שיחסית קל להיפטר מתווים שאני מצפה למצוא אבל מה לגבי תווים שאני לא יודע מה הם או אפילו מילים שלמות ש"נדבקו" לשנה בטקסט?

לגבי המילים השלמות - ים כתב שניתן להניח שאין טעויות תחביר, אני הסקתי מזה שאנחנו לא מניחים שמילים שלמות נדבקו למספר. אפשר לעקוף את זה במספר דרכים, אבל כרגע אין בכך צורך. שאר התווים זה יחסית תווים טריוויאלים לסילוק.

כלומר הפתרון הסופי אמור להיות 1812 עם 56 חזרות (ולא 59 כי ה3 החסרים מוצמדים למילים?)

זה מה שיוצא גם לי, אבל לא מתחייבת :slight_smile:

האמת שבסוף שיניתי ממש טיפה את מה שעשיתי ועכשיו זה בקלות מחזיר לי את כל ה-59 חזרות

יצא לי גם 20, הצלחת להגיע לפתרון של 59?
אשמח אם מישהו יתן לי כיוון לאיך לבדוק אם מחרוזת היא גם מספר וגם אותיות, ואז לקחת רק את המספר מאותה המחרוזת

היי,
האם מותר להשתמש בפונקציית max במילון?
תודה

הכיוון לזה נמצא בשבוע השני, במחברת החמישית.

עוד לא למדנו אותה אז לא :slight_smile:

לא הבנתי איך אני יודעת איזה תווים טריוויאלים לסלק (פסיק, מקף נקודה…) איך אני יודעת שלא שכחתי משהו?

אם מורידים את כל הסימנים הטריוויאלים מגיעים ל-56, את יכולה לקחת את זה בתור סימן שהגעת למקום טוב
וחוץ מזה אני תמיד אמליץ על מה שהגיוני שיהיה בטקסט, כלומר מקף, סימן שאלה, סימן קריאה, פסיק, נקודה וסוגריים. לעומת זאת אחוז למשל לא כדאי לדעתי כי אם יש אותו צמוד למספר כנראה שהמספר לא מייצג שנה :slight_smile:

יש דרך לסלק כמה סימנים ביחד או שכל אחד מהם זה פקודה נפרדת?
כלומר במקום - החלף את א באות ג ואת ב באות ג לרשום החלף גם את א וגם את ב באות ג?

תלוי איזה סילוק. מאמצע המילה אני חוששת שאני לא מכירה, מתחילת ומסוף המילה אפשר לסלק הרבה סימנים ביחד כפי שראינו באחת ממחברות השבוע השני

הייתי ממליץ לחזור למחברות שמדברות על פונקציות של מחרוזות

טוב שלא צעקת את אחת התשובות חחח :see_no_evil::face_with_head_bandage::woman_shrugging:t2:

עשיתי את התרגיל וכינסתי את כל המספרים שיש לרשימה למישהו יש כיוון איך לספור כל מספר…?

נראה לי שאני מפספס משהו בתגובה שלך, אני מכיר פונקציה ל"ניקוי" הטקסט אבל זה עובד רק על התחלת וסוף המחרוזת ואני מכיר פונקציית החלפה אבל זה אומר פקודה לכל החלפה. איזה עוד אפשרות יש?

אפשר להסתפק בתוצאה שהיא גם פחות מ-56 כאשר זה נותן את השנה הנכונה או שזה נחשב רק לפתרון חלקי?

אם אני לא טועה ים ענה על זה ואמר שזה בסדר לא להתייחס למקרי קצה. אם הקוד שלך עובד נכון אני מאמין שלא תהיה בעיה.

בשביל האתגר הייתי כן מנסה (:

העניין הוא שאני חושבת לפתור את התרגיל בלי צורך לבנות מילון, אבל זה במחברת של מילונים. זה אפשרי/הגיוני?