חפירות גיימינג!

ההמשך לא משהו מהקודם. הקודם פשוט היה כל כך טוב ששיחקתי בו מלא אבל מלא פעמים

גם לו יש אחלה רימסטר (פספסתי את המקורי ושיחקתי לא מזמן על הפס4)

‘קנדי קראש’ נחשב?

חוץ מזה הדבר האחרון ששיחקתי היה call of duty (כל מיני - בערך ה5 הראשונים שיצאו לps3, וביניהם מוצלחים יותר או פחות) ו uncharted (שניים או שלושה בps3). כמו שאפשר להבין מזה הפסקתי לשחק בערך ב 2012

נחשב. נראה לי תכלס גם clash of clans (;

שווה לחזור לסיים את סדרת אנצ’רטד עם 4 ו lost legacy. מעולים ממש!

מה ששווה באמת זה לחזור לשחק roller coaster tycoon 2

י Dead cells, אחד המשחקים האהובים עלי בכל הזמנים, שגורם לי להתעלם מכל משחק אחר. חוץ מזה אני בשליש הראשון של ארקהם סיטי + מתכוון להתחיל את Link’s awakening ואת octopath travller על הסוויצ’.

יש לי את דד סלס כבר מלא זמן בפס4 ועוד לא הגעתי אליו :sweat: יותר מדי בקלוג. משחקי ארקהם מעולים ולינק מתעורר משחק חמוד ממש שגם סיימתי יחסית לאחרונה. octopath זה עוד time sink שאני לא בטוח שיש לי בזמן הקרוב

כן! Dead cells מצוין! ממש אהבתי אותו. הבעיה שהוא הופך להיות טיפה רפטטיבי החל משלב מסוים. הצוות שמפתח אותו מפרסם הרבה פוסטים מעניינים על behind the scenes, ממש שווה לעקוב.
הפסקתי לשחק בכל משחקי באטמן (אחרי שסיימתי אחד במלואו) כי מיקרוסופט עשו קטע מעצבן ומחקו שמירות מה־Live platform שלהם בקטע רנדומלי. תאר לעצמך שיום אחד אתה נכנס לשחק והשמירות שלך אינן. העלו לי ת’סעיף. אבל בלי זה המשחקים טובים מאוד

פרט טריוויה מעניין: Roller Coaster Tycoon נכתב באסמבלי :scream:
זו שפה קרובה פיצוצים למעבד שסופר כבד לפתח בה מערכת גדולה.

איך בכלל הם חשבו שזה הגיוני ?

שמעתי על זה פעם. יכול להיות ממש מעניין לראות סרטון דוקומנטרי על זה.
אמנם לא noclip אבל גם נראה מבטיח:

פרט טריוויה קטן עוד יותר - הצלחתי לסיים את המשחק הזה. אלוהים רק יודע כמה שעות שרפתי על זה.

משחק גאוני

זהו, הקטע שזה פותח באסמבלי ע"י מפתח אחד זה… משוגע. לגמרי.

קראתי עכשיו מה זה אסמבלי. אומרים שזה סופר מסובך! לא רוצה לחשוב איך הוא עשה משחק לבד. הוא בטח כמוני לא ישן בגללה משחק הזה

יש משחק אסמבלי די מגניב האמת:

שיחקתי קצת בהתחלה שלו ונראה שהוא מלמד את זה ממש טוב.

מבחינתי הרפטטיביות היא פיצ’ר( וגם אלמנט יסודי של רוגלייקים) - יחד עם ה “רנדומליות” של השלבים והloot זה יוצא מאוזן.
משחק מעולה גם סתם עבור מיינדלס פלטפורמינג. העובדה שאין מחויבות ארוכת טווח ואפשר לעשות ריצה של שעה ככה סתם, שמה אותו בדיוק בסוויט ספוט שלי.

פעם בכמה זמן יוצאות הרחבות שמוסיפות עוד ביומים ותוכן.
שיחקת בהכל?

לא :slight_smile: נפלתי באיזשהו שלב. אבל עדיין זוכר אותו ממש לטובה

אגב משחקים מגניבים שקשורים לתכנות ולחשיבה:
human resource machine, 7 bilion humans והכי מגניב:
baba is you

טוב, אם נפתח הנושא אז אתחיל לעשות פה flexing רציני.

Myth 1 + Myth 2 אצלי בריפליי מידי פעם כשיש לי זמן פנוי
ושאר אסטרטגיה טקטית סטייל קומנדוס.