שבוע 4 – רפרנסים וזה

תגיות:

לכתוב Eric Arthur Blair ולא George Orwell זה רצינות!

חפשי: “טובטוב הגמד”. :slight_smile:

זה חפש חח. אני מכיר את טובטוב :rofl: סתם בגלל שהסיסמה שלו זה “רק טובטוב” נשמע מאוד דומה ל"רק ביבי"

לא ממש רפרנס, אבל השם של המפלגה MidgeLandIsUs - למה לא Midget?
האם התכוונתם ל https://en.wikipedia.org/wiki/Midge (מה שממש לא הגיוני)

אלא אם כן זה רפרנס לגברת מייזל

היא לא נמוכת קומה…לא מסתדר :smiley:

בתרגול הנוסף לשבוע 4, תרגיל ארנב ומזון, שלושת הארנבים - זיגמונד, פרידריך ואִרווין כמובן מספרו של יאלום, כשניטשה בכה (לפרויד, או שמא לברוייר?).

כשאתה צודק אתה צודק :slight_smile:

במחברת 3:
הספרייה שים מציג כוללת את הספר: ‘And Another Thing…’ תחת המחבר: ‘Douglas Adams’.

האמנם?
ובכן: ‘And Another Thing…’ הוא, באופן רשמי - הכותר האחרון האחרון ב־’“טרילוגיית“־חמשת־הספרים’ (אתו היא כבר:” ששת") - ‘The Hitchiker’s Guide to the Galaxy’ של: Douglas Adams, אבל מי שכתב אותו לא היה Douglas Adams, אלא Oein Colfer (שידוע בעיקר כמחבר של: ‘Artemis Fowl’).

“פה חשדתי!“ -

-אולם כשים מדגים לנו איך אפשר לנהל את הספרייה שלו, הוא מסיר את “And Another Thing…”, ושם במקומו את: “The Salmon of Doubt”.

*וגורם לי למחוק את ההודעה שמהרתי מדי לשלוח לו לגבי המחברת השלישית, בתחושת פאדיחה (מהולה ב: “Ohhh, youuuu!”) לפני שהוא מגלה מה כתבתי!

דנידין קלטתי גם
הקטע עם אכילס אני ישר חשבתי על העקב שלו :woozy_face:
בון ג’ובי לא ראיתי את זה
סחתיין

חחח ישר שראיתי את התאריך בדקתי מה קרה באותו יום

לא יודע אם כתבו אבל התרגיל של סופי אוטומט זה ראשי תיבות של LSD (רפרנס ללוסי אין דה סקיי? או שאתה מאמין כמו שאני מאמין שרק אחרי שימוש בlsd אני יכול לפתור אותו רק אז אני איתך)

חסר לך עוד כמה הופים כדי לפענח את זה לגמרי :slight_smile:

OMG למה ראיתי את זה רק עכשיו. גן עדן!

תרגילי השלמה נחשבים בשבוע 4? יש 4 לימבו? אניווי, ג’וק, סמור, בנה…בוג’ק הורסמן. :sunglasses:

Leveraging Simple Dictionaries -> LSD -> אסיד ->
אס"ד -> אוטומט סופי דטרמיניסטי

(יש מצב שלא חשבתי שמישהו יעלה על זה וזה היה שם כדי לשעשע את עצמי)

את ה אס’ד דווקא גיליתי, וחשבתי על משהו יותר בכיוון של בס’ד , לא הלכתי כ’כ רחוק (הנחתי ששם התרגיל הוא רמז לפתרון)

ווואאאאוו רמה גבוהה חחחח

קצת שייך לשבוע 5, אבל לא התחשק לי לפתוח נושא חדש.

לא התאפקתי והסתכלתי על כל התרגילים של שבוע 5. הסעיף האחרון במחברת האחרונה,

התשובה היא

כמעט כמו אחד פחות הסיכוי שייצאו לי 7 מספרים שונים בזריקת 7 קוביות משחק סטנדרטיות, חוץ מזה שפעם ב 4 שנים נוספת נקודה אחת בפאה של ה ::: ?

אני עניתי על זה לא?:open_mouth: