נושאים הטעונים שיפור

קודם כל רוצה להודות על כל הקורס הזה על הידע הרב שאנחנו מקבלים כאן ועל ההשקעה של כלל הסגל
אך לכל דבר יש אבל כנראה… וכאן אבל גדול:
המון פעמים קורים כאן דברים כמו הגשות באיחור או הגשות ללא מספר שורות (כי לא צויין) בעקבות חוסר סדר או אולי ניהול מתאים…
נתחיל מזה שהפורום כאן הוא לא ברור יש כאן ים של הודעות ולא ניתן לעקוב אחרי הכל בטח שהתפריט בו לא מסודר בכלל
ממליץ לפרסם בקבוצות טלגרם הודעות רלוונטיות רק מנהלים וסגל… בנוסף יש קבוצה שרק מנהלים שולחים הודעה לווטסאפ… אז תעלו לשם מה שרלוונטי
אין שום אינדיקציה לתרגיל פסול הדורש הגשת תרגיל השלמה… אני אישית עובד המון זמן כדי להצליח לפתור הכל ולהגיש בזמן… אך כמו רבים וטובים כאן גם אני לא העליתי את הבדיקות של האיקס עיגול ולכן אני נדרש בתרגיל השלמה
וכאן אני שואל? איזה תרגיל השלמה? עד איזה שעה ואיזה יום?
בבקשה השתדלו להבהיר את הדברים ולציין מה דרוש
בשיא הכנות להגיש תרגיל השלמה דורש זמן נוסף שגם ככה אין… ועוד רגע ייצא שבוע 4…

יש את כל המידע הדרוש פה, רק לקרוא.

1. אם הפורום לא ברור - זה לא קשור להנהלת הפורום אלא למי שמעלה את השאלות באי סדר, ללא תוויות מתאימות או תחת כותרת לא נכונה…
  2. הסגל מפרסם הבהרות למה שצריך, לא למה שהוא חלק מהתרגיל. מי ששאל קיבל תשובה שזה חלק מהתרגיל, למשל פה איקס-עיגול - בדיקה, ולפי תשובות הסגל ניכר שהרוב הבינו שיש צורך להגיש.
  3. אם לא הגשת חלק מתרגיל או שהתרגיל לא עובד - צריך להגיש. הצוות עובד מספיק קשה כדי לבדוק, הוא לא צריך גם לעדכן כל אחד.
  4. כתוב מאוד במפורש מה צריך ממש פה הסמכה לתעודה במקרים חריגים

קודם כל:

כמו כן, אנחנו שלמים עם איך שהקורס עובר.
כפי שראית בשתי התגובות המעולות (!) מעלי, המידע נמצא במספר מקומות, ונדרשת רק לחפש.
זו השיטה שלנו והיא לא תשתנה בעתיד הנראה לעין.
אני נועל את הפוסט לתגובות, ואם פוסטים כאלה יימשכו נשקול למחוק אותם.