הבהרה לגבי הגשת תרגיל איקס עיגול

אמרו שלא יהיה צורך לעשות תיקונים לשגיאות,
אבל לא קשור לחוסרים בדרישות התרגיל

אולי אמי יוצאת נאיבית פה- האם הייתה הערה שצריך להגיש את ההשלמות? האם אני אמורה להבין לבד אם צריך להגיש את ההשלמות? האם העובדה שנפתחה לי אוםציה להגשת ההשלמות אומרת שעליי להגיש את ההשלמות?
תודה

האופציה במע’ הגשות של 3 התרגילים נפתחת לכולם ללא הבדל דת, גזע ומין :stuck_out_tongue:

מה שחובה עלייך לעשות זה לעבור על התרגילים שלך משבועות 1-3 ולראות אם חסר דבר מה מבחינת הדרישות של מה שהתרגיל היה צריך להכיל/לעשות, או אם העלת למשל תרגיל שלא רץ (קורית שגיאת אם מנסים להפעיל בפייתון).

מותר לך במהלך הקורס כולו עד 3 פעמים להגיע למצב כזה.
שאר האינפורמציה לגבי כמה להגיש ואיזה תרגילי השלמה להגיש נמצאת בפירוט בפוסט הנעוץ של ים:

היי,
את כותבת כמה דברים לא נכונים. תרשי לי לתקן:

1. קודם כל, ההנחיות בבירור כן ברורות, אחוז אבסולוטי מהחניכים הגיש את הבדיקות.
    את לא הבנת אותן, רבים אחרים כן. קורה לטובים ביותר.
    עם זאת, רוב אלה שלא הבינו אותן קיבלו בהבנה וכבוד את העובדה שמדובר בטעות שלהם, בעוד שאת משוכנעת שהמצב הזה לא יתכן.

2. את משתמשת באופן די עקבי במונח “לא סביר”.
    בעיני מה ש"לא סביר" זה שאת חושבת שיש לך יכולת להגיד לנו אם דרישה שלנו כסגל היא סבירה או לא.
    את מוזמנת לפתוח קורס חינמי מקביל, ואני משוכנע שהחניכים ינהרו אליו.
    בינתיים, בקורס שלנו, ככה עובדים הדברים. מצפים מכם לאחריות אישית ורוב הסטודנטים (רובם המוחלט, למעשה) עמדו בדרישה. גם מי שטעה לקח על כך אחריות מלאה - ושוב, דברים קורים וזה חלק מהחיים, לכן יצאנו מגדרנו ונתנו אפשרות לתקן.
    אם גם זה לא מתאים לך, את מוזמנת לפרוש.

3. אנחנו מנסים לתסכל אותך ולשים לך מקלות בגלגלים?
    האם את מבינה איזו חוצפה נדרשת כדי לכתוב משפט כזה לאנשים שעובדים בשבילך בחינם?
    אף אחד מאיתנו לא עושה את הקורס הזה בשביל עצמו, אלא כתרומה לקהילה.

תחשבי על זה ככה:
אם צוות של מורים פרטיים היה בא עד אליך הביתה ללמד אותך את החומר, לגמרי בחינם, היית מרגישה שזה לגיטימי להתנסח כלפיהם כמו שהתנסחת פה?
נקודה למחשבה.

אני לא בטוח למה הכוונה. יש לי בתוך הקוד, פונקציה שבודקת ניצחון בשורות, ניצחון בטורים, וניצחון באלכסון. האם זה נחשב? אני מקווה מאוד שכן, כי כל הענין נחת עלי בהפתעה גמורה. אני מתארח עד חמישי בבוקר, ואין לי שום אפשרות טכנית לפתור אתcvs עד מחר בערב. והבנתי בקבוצה שזה הדד ליין להגשה שלו.
אשמח אם תעיף מבט על הפתרון שלי ותגיב. תודה🙏