תרגילי השלמה - חידוד

היי, עכשיו שמתי לב שגם בתרגיל ->נאום גטיסברג לא הכנסתי את הרשימה כחלק מהתרגיל שנשלח.
מניחה שזה בכל התרגילים בשיעורים 1 ו 2.- בעיה

אם זה במשתנה והפונקציה עושה מה שצריך אני לא חושב שזה בכלל בעיה, כמו שיש תרגילים שעובדים עם קבצים
שאין אפשרות שהקובץ יעלה עם התרגיל. (רק דעתי)

אוקיי,
תודה רבה על התגובה הזריזה!
מרגיע קצת אך עדיין לא ברור לי מה לעשות מכיוון שהערת הבודק(אלקבץ) היתה- “הקוד לא תקין,אנא תקני והגישי שוב”

אם נרשם לך בבירור לתקן ולהעלות שוב למערכת אז פשוט תוסיפי את המשתנה ותעלי שוב (:slight_smile:
רוצה להאמין שיהיה בסדר

איפה מגישים את התרגילים להשלמה?

היי,
חיפשתי ו…
בפוסט הראשי להעלאת תרגילים היה כתוב שתיקון תרגילים אין צורך בשיעורים 1-3 ,
עברתי שוב על הפוסטים והחשש הוא שכל המחברת תועלה שוב ויירשם כאילו העלתי את התרגילים רק היום.

אולי בכל זאת עדיף לוודא לפני?

אם אני לא טועה שמעלים תרגיל אם לא בוצעו בו שינויים הוא לא מעדכן אותו במערכת (לפחות ככה זה בזמן הגשת התרגילים במהלך השבוע) ככה בתיאוריה שאת מעלה מחברת זה אמור לעדכן רק את התרגילים שבוצעו בהם שינויים

התרגילים שהוגשו בשבוע 1–3 גם ככה נעולים ואי אפשר להגיש אליהם יותר. הכל טוב.

היי, בעקבות בלבול אצל חניכים אשמח להבהרה לגבי ההגשה של איקס עיגול:

התבקשנו לבצע 10 בדיקות כדי לוודא שהקוד שלנו רץ כמו שצריך (10 סוגים של לוחות).
הכוונה היא לא לפונקציית בדיקה שהציג של השחקן תקין, אלא לבדיקות אותן היינו אמורים לעשות אחרי שהקוד שלנו עובד כמו שצריך (לדעתנו לפחות).

א. האם הבדיקות היו צריכות להיכלל ההגשה?
ב. במידה והתשובה ל(א) היא כן אך הבדיקות לא הוגשו, האם הן נכללות תחת קטגוריית הסעיפים/תרגילים שלא הוגשו וצריך לעשות תרגול השלמה?

תודה מראש :pray:t3:

היי אלי, כן, הבדיקות היו אמורות להיכלל כחלק מההגשה :slight_smile:
נחשב כתרגיל שלא הוגש ומצריך הגשת תרגיל השלמה

כאן יש מענה על השאלה שלך.
וכן, צריך לעשות תרגול השלמה הראשון אם זו הבעיה היחידה בה נתקלת.

טוב, זה ממש לא היה ברור, חשבתי תמיד שצריך להעלות את התרגיל הסופי, אלא במקומות שהתרגיל עצמו היה מלא תאים ואז היה צריך לאחד אותם.

בתור מי שעושה את כל התרגילים ובזמן, ואפילו מתאמצת לתקן כדי להשתמש במה שלמדנו בקורס ולא בחור מתקדם,
הייתי אומרת שזו השקעה קצת אקסטרא, אם התרגיל עצמו עובד ואפשר לשחק, למה חשוב לכתוב את הבדיקות?

ידוע לי שאנחנו אמורים להגיע מתישהו לשלב כתיבת בדיקות, אבל פשוט לא טרחתי לכתוב בדיקות, רק הגשתי את התרגיל העובד.

לא חשבתי שאני אצטרך להשלים תרגיל, אבל עשיתי את התרגיל של אליס והעלתי, האם זה מספיק?
ואיך עכשיו אני יודעת אם באמת הגשתי כל מה שצריך, את כל התאים?
כי לפי זה, היו עוד מקומות שבהם היה צריך לכתוב פונציות, אבל הפונקציות האלו כלולות בתשובה הסופית שלי, ולכן זה בסדר, אבל הבדיקות, שמשתמשות בפונקציה שבניתי בלבד, ולא רצות כחלק מהתרגיל, לא הוגשו (או נפתרו, כי פשוט כבר עשיתי תרגיל דומה לזה בעבר והתאמתי את הקוד שלי לנוכחי, היה די קל)

אשמח להבהרה - הגשתי איקס עיגול קוד מלא תקין ועובד של המשחק. ובזמן. מן הסתם הקוד מכיל את כל הבדיקות שנתבקשו, אך לא בצורה מופרדת אלא כקוד שלם. זה באמת דורש הגשת השלמה? נשמע לי לא הגיוני, כי בהבהרות הראשונות דובר על כך שאם הוגש קוד תקין ועובד אז אין דאגה. עדיין לא נבדקו לי התרגילים ולכן החשש שאני לא אפספס משהו. תודה…

צריך להעלות את תרגולי השלמה הרלבנטיים.

במקרה ויש בעיה בתרגיל אחד שהגשת - מעלים את איחוד CSV
שני תרגילים בעייתים - מעלים את איחוד סיאסוי + 5 נפוצות
שלושה תרגילים בעייתים - מעלים את איחוד סיאסוי + 5 נפוצות + פוקר.

זה הכל רשום בהודעה הנעוצה בכניסה לפורום.

@ap.maspera

צריך להגיש את תרגיל איחוד CSV במקרה שלך, אם זו הבעיה היחידה בהגשות שלך. ראי את הדיון וההסברים כאן:

אני ממש בהלם, זה לא היה ברור ובמקרה נתקלתי בפוסט הזה.
עכשיו אני מבינה שכך עהעבודה הקשה שעשיתי לא טובה.
בבקשה ים, כל קובייה שיש להגיש, תציינו לנו (“יש להגיש”).
כי כולם הבינו שבדיקות זה רק לעזור לנו לבדוק את עצמינו שאנחנו מגישים פונקצייה עובדת ואין צורך להגיש

תודה

היי ים,
אני גם לא הגשתי את הבדיקות אך עשיתי אותם כדי לבדוק את תקינות הקוד שלי.
בבקשה לציין לנו מה להגיש פעם הבה כדי שנידע איזה שורות לאחד. :slight_smile:

היי ,

ישבתי על התרגיל שעות רבות , אפילו ימים מניחה שכך רובנו.

בדקתי את כל המקרים עליהם ציינתם והרצתי אותם והכל עבד בסוף פיקס אבל לא הכנסתי אותם לתרגיל,

לא סביר שזה נחשב לא תקין כי לא עשיתי קופי פייסט בחצי דקה.

שולחת את ההנחיות מהמחברת , ואם גם לדעתכם לא היו ברורות מספיק אודה לכם אם בכל זאת תשקלו זאת שוב.

תודה רבה!!!

זו היתה הבקשה במהלך התרגיל:

“חשוב לוודא” לא כתוב להגיש זאת .

ובהמשך כתוב “בדקו אם הפלט שמוחזר תואם לפלט שציפיתם לקבל”

לפני שתמשיכו הלאה, חשוב לוודא שהפונקציה שכתבתם עובדת, לכן נכתוב עבורה סדרה של בדיקות.
כתבו בדיקות עבור המקרים הבאים:

• ניצחון באלכסון הראשי (שמאל למעלה–ימין למטה).
  • ניצחון באלכסון המשני (ימין למעלה–שמאל למטה).
  • ניצחון בכל אחד מהטורים.
  • ניצחון בכל אחת מהשורות.
  • לוח מלא ללא ניצחון.
  • לוח לא מלא ללא ניצחון (במקומות לא מסומנים יופיע הסימן ‘-’).

בסך הכול תצטרכו לכתוב 10 בדיקות. בכל בדיקה הפעילו את הפונקציה שלכם check_board(board) על לוח כפי שמתואר ובדקו אם הפלט שמוחזר תואם לפלט שציפיתם לקבל

לגבי התרגיל הנ"ל-
אם לא הכנסתי את המשתנה שהוגדר מעל? (מספר 30) משתנה שמחזיק רשימה.זה נחשב לא תקין?
לא ידעתי שצריך.

לדעתי ישנם עוד תרגילים שלא הכנסתי את הטבלה שמעל.
מה לעשות?

תודה!

היי,
בעינינו זה סביר, ורוב האנשים גם עשו זאת.
כתבנו מפורשות בעבר שכל דרישה שמופיעה בתרגיל צריכה להיכלל בהגשה, ושאם יש ספק אין ספק.
כמו כן, מפנה אותך לשרשור הזה.

אגב, רק לפרוטוקול, ממה שציטטת ברור מאוד שהבדיקות הן חלק מדרישות התרגיל.
לי ברור, לכל הסגל ברור, ולאחוז אבסולוטי ממגישי התרגיל היה ברור.
טעית ולא הגשת? קורה, כולם אנושיים. לשיקולך איך להתנהל מפה, אם להגיש תרגיל השלמה או לוותר על התעודה.
לא יהיה דיון נוסף בנושא ואני נועל את הפוסט לתגובות.