תרגילי השלמה - חידוד

בהמשך לפוסט של תרגילי השלמה
הסמכה לתעודה במקרים חריגים
לא הבנתי בידיוק איך אני יודע תחת איפה אני נופל ?
בפועל - הגשתי הכל ולפי מה שאני יודע הכל רץ אצלי כי בדקתי לפני שהגשתי
אבל כשאני נכנס לעמוד ההגשות, יש לי את 3 תרגילי ההגשה שציינו בפוסט
זה אומר שאני צריך להגיש אותם ? איך יודעים ?

ים התייחס לזה כאן:

בהמשך לשאלה.
א.האם ניתן להגיש על מנת להיות בצד הבטוח?
ב. ליצור מחברת ריקה ולענות בה על השאלות? יש קישור למחברת על השאלות השלמה?

א. כן
ב. כן. לא. :slight_smile:

זריזות שיא :slight_smile:
תודה רבה!

ז"א שאם הכל אצלי זה הצצה/לבדיקה - אני בסדר ?

אם הגשת את כל התרגילים זאת כבר התחלה טובה.
תשאל את עצמך ותהיה ישר - האם כולם רצים ועובדים כראוי או שאתה יודע על תרגיל שהגשת מבלי שסיימת רק כדי לעמוד בדדליין.

הכל הוגש והכל הוגש כשהוא עובד
השאלה יותר מכוונת לאם למשל פספסתי פונקציה או משתנה או משהו כזה שהגיע בתא אחר שלא איחדתי או שכחתי לאחד
יש לי איך לדעת אם פספסתי משהו כזה ? ההערה של ים על באנר אחר היא במקרה כזה ?

מצטרפת לשאלה- אם הכל אצלי זה הצצה\בדיקה אז אני בסדר? איך יודעת אם משהו לא תקין ?
ושאלה נוספת- במידה ואני מגישה ליתר ביטחון תרגיל נוסף, אבל לא באמת צריכה, האם הוא יחשב לי במקרה עתידי (אם וכאשר אצטרך)?

לגבי השאלה הראשונה - לא, צריך שזה גם יעבוד. אם את לא יודעת אם זה עובד או לא - זה הזמן לבדוק את עצמך ע"י הרצה על קלטים ובדיקה אם זה מחזיר את מה שזה אמור להחזיר.
לגבי השאלה השנייה - לא. התרגילים האלה רלוונטיים רק לשבועות 1-3. לשבועות הבאים יהיו תרגילים משלהם.

כל מה שהעלתי רץ ועובד, אולם יכול להיות שהיו טעויות או פספוסים באופן ההגשה, או איזשהו קלט שלא חשבתי לבדוק ? איך יודעים…

אני מאמינה שאם הקלט רץ באופן תקין על כמה קלטים ופספסת מקרה קצה - בהנחה שזה באמת מקרה קצה ולא משהו שסביר שהאלגוריתם ייתקל בו - זה ייחשב כהגשה תקינה לפחות בשלב הזה. לגבי אופן ההגשה - את יכולה לבדוק גם עכשיו איך זה הוגש ולוודא שלא היו בעיות שלא שמת לב אליהן

מאשר את מה שאורפז כתבה. אם התרגיל עובד ועובר סף זה בסדר גם אם יש מקרה חריג שלא עובר.
הכי חשוב זה כנות עצמית – אם ההגשה לא טובה, עשי תרגיל השלמה. אם ההגשה טובה מספיק – אין צורך.

שלום!
לגבי ענייני ההגשה,
עד כה הגשתי הכל ,כשהכל כנראה עובד, היה עומס מטורףףף.
בהתחלה מודה, לא הבנתי שכל תרגיל צריך לרוץ בלעדי , ההגשה היא של המחברת ולכן חשבתי שלא צריך להכניס את המשתנים שמוגדרים מעל.
בתרגיל אחד שנבדק(מספר 30) ראיתי שפספסתי. ורשום לי-> הקוד לא תקין אנא תקני והגישי שוב.
מקווה שאכן הכוונה היא לטעות שהזכרתי למעלה.
האם להעלות שוב את המחברת?
והאם בגלל סיבה שכזו אני צריכה להוסיף עוד תרגיל?

אני בקושי רב עומדת בעומס, כמעט פרשתי, והייתי שמחה לדעת אם יש לי עוד כמה תרגילים שלא רצים מהסיבה הזו ואם גם ככה נכשלתי בקבלת תעודה, אם נכשלתי אני רוצה כבר עכשיו להוריד מהעומס ולפתור את התרגילים בקצב אחר.
האם יש דרך לדעת זאת? ומה ממליץ/ה לעשות?

תודה!

היי, עכשיו שמתי לב שגם בתרגיל ->נאום גטיסברג לא הכנסתי את הרשימה כחלק מהתרגיל שנשלח.
מניחה שזה בכל התרגילים בשיעורים 1 ו 2.- בעיה

אם זה במשתנה והפונקציה עושה מה שצריך אני לא חושב שזה בכלל בעיה, כמו שיש תרגילים שעובדים עם קבצים
שאין אפשרות שהקובץ יעלה עם התרגיל. (רק דעתי)

אוקיי,
תודה רבה על התגובה הזריזה!
מרגיע קצת אך עדיין לא ברור לי מה לעשות מכיוון שהערת הבודק(אלקבץ) היתה- “הקוד לא תקין,אנא תקני והגישי שוב”

אם נרשם לך בבירור לתקן ולהעלות שוב למערכת אז פשוט תוסיפי את המשתנה ותעלי שוב (:slight_smile:
רוצה להאמין שיהיה בסדר

איפה מגישים את התרגילים להשלמה?

היי,
חיפשתי ו…
בפוסט הראשי להעלאת תרגילים היה כתוב שתיקון תרגילים אין צורך בשיעורים 1-3 ,
עברתי שוב על הפוסטים והחשש הוא שכל המחברת תועלה שוב ויירשם כאילו העלתי את התרגילים רק היום.

אולי בכל זאת עדיף לוודא לפני?