איקס-עיגול - בדיקה

עשיתי את 10 הבדיקות בחלון שבו כתבתי את הקוד ולא שמתי לב שמופיעים אחר כך 10 חלונות שבהם צריך לציין כל בדיקה.
האם זה קריטי להגשה של התרגיל? (אני יכול לכתוב את זה שוב בחלונות אבל השאלה אם יש צורך…)

יש צורך :slightly_smiling_face:

לתומי חשבתי מתרגיל סיכום של שבוע שעבר, שהרעיון בתרגילים המסכמים הוא להכניס קוד שלם של המטלה שעובד, ולאו דווקא קוד של בדיקות עבור עצמנו. זה לא ככה פה?

כאן הבדיקות הן חלק מהתרגיל :slight_smile:

נראה לי שכדאי לציין את זה בסרטון הבא חוששני שהתעלמנו כולנו מהנושא חח
ובאותה המידה חייב להשתמש באותם האגומנטים שיש בדוגמא?
make_turn(‘X’, board) ?

אז בשורה התחתונה, מה אני אמור להגיש?
ייצוג הלוח + בדיקות + פונקציות לבדיקת תקינות קלט + מימוש המשחק?
או רק את החלק הסופי של מימוש המשחק?

צריך להגיש את כל מה שרשמת.

לא העלתי את הבדיקות :frowning: ,אי הבנה בכך שהם צריכות לעלות…
אני אמורה לעשות תרגיל השלמה למקרה חירום?

בשבוע הקודם הייתה לי שגיאה של רווח שגרם לאחד התרגילים לא לרוץ, תיקנתי והעלאתי
עכשיו לא ברור לי כמה השלמות אני צריכה לעשות? מאיזה שבוע זה? לעבור על כל התרגילים ליתר ביטחון?

אם תיקנת והעלית, והתיקון אכן עלה – הכל טוב ואין צורך להגיש עבורו השלמה.
אם לא הגשת חלק מהתרגיל באחד התרגילים – יש צורך לעשות עבורו תרגיל השלמה.

היי ים וכל הצוות,

גם אני לא העלתי את הבדיקות בתרגיל איקס העיגול - זה לא נכתב בשום מקום שיש להעלות אותן למערכת הגשת התרגילים :no_mouth:… (אני בדקתי וביצעתי את כל הבדיקות וכן כתבתי במחברת את כל הדוגמאות לבדיקות!!)

בנוסף, לגבי 2 התרגילים האחרונים בשבוע הראשון (מבריחים מהבריכה 1, מבריחים מהבריכה 2):
כבר כתבתי זאת בזמנו אבל בגלל התקנות החדשות חשבתי לכתוב שוב.
בשבוע הראשון התרגילים לא היו מסודרים לפי הסדר של המחברות ולא כתבתם באיזו מחברת נמצא התרגיל המדובר. גם שם התרגיל שמופיע במערכת התרגילים לא זהה לשם שבמחברת ולא הובן שצריך להגיש את התרגילים הללו (למרות שפתרתי אותם כשלמדתי את המחברת!). בגלל ששני התרגילים הללו היו לא בסדר של המחברות, אלא בסוף, וכן לא בשם המתאים, חשבתי שאלו תרגילים ששייכים לשבוע שלאחר מכן ושפתחתם פשוט תרגילים כבר לשבוע השני.

חושבת שתבינו שחוסר הבהירות בהוראות גורר אי הבנה שלא מגלים אותה תמיד בזמן (גם אין נוטיפיקיישנס להבהרות הצוות וכל הבהרה שכתובה בפורום תחת שאלה של מישהו - לא תמיד רואים אותה מן הסתם…)

כמובן שכל שאר התרגילים פתרתי והגשתי, ללא טעויות וללא שגיאות ככל הידוע לי.

נראה לי מאוד לא סביר במקרים הללו לבקש שנגיש את תרגילי ההשלמה. זה באמת חוסר בהירות של הוראות התרגילים. (וזה בסדר שיש חוסר בהירות בהרצה של הקורס האינטרנטי אבל אני חשה שראוי לנהוג בהתאם גם כלפינו במקרים כאלו…)
אני בטוחה שיש עוד רבים כמוני ולכן חושבת שרלוונטי להעלות זאת על גבי הפורום.
אשמח לתגובתכם :pray:

גם אני לא הבנתי שיש להעלות את הבדיקות של תרגיל איקס -עיגול, עשה רושם שזה פשוט לוודא שהפונקציה שכתבתי עובדת בכל המצבים האפשריים…

היי,
החלופה הייתה לא להציע בכלל הקלות ולא לספק את התעודה לאף אחד, ובחרנו ללכת בדרך שמקלה אתכם בדיוק בשביל המקרים שאתם מציגים כאן.
אלו התנאים לקבלת התעודה.
אנחנו לא יכולים לבחון כל מקרה פרטני ולהציע פתרונות עבור כל אחד מאלף האנשים שהגישו השבוע את התרגילים.
אתם באמת גורמים לי להרגיש לא נעים ואני חושב שבהינתן כמות ההתחשבות וההזדמנויות שאנחנו נותנים אתם מתנהגים באופן קנטרני ולא הוגן.
לא אתדיין על הסיפור הזה יותר.

היי ים,
האם הכוונה ב׳בדיקות׳ היא לחלק הקוד שבודק האם יש זכיה או לא? כפי שמפורט בהנחיות כאן -

או שהכוונה היא ממש ל10 הבדיקות הללו בהן היינו צריכים פשוט להריץ את החלק קוד המוזכר למעלה בשביל לוודא שהוא עובד -

אני שואלת כדי לדעת אם לעשות תרגול השלמה או לא. את החלק הראשון כמובן הגשתי כי הוא חלק ממימוש המשחק כולו, אולם את החלק השני לא הגשתי כי הייתי תחת הרושם שמטרתו לבדוק את איכות הקוד שלנו.

הכוונה היא לחלק השני :slight_smile:

ואם הכוונה היא לחלק השני, האם היה צריך להעתיק את כל הבדיקות האלה לתיבה הסופית שבה הגשתי את התרגיל או שמא לכתוב בראש כל בדיקה #Upload 50 ?

להעתיק את כל הבדיקות לאיזור עם כל הקוד של איקס עיגול, ובראשו אפלואוד 50.
במידה ולא עשית את זה, אז תידרשי לעשות את תרגיל השלמה 1.

איזה קטע ! ראיתי בפירוש התכתבות באחד מהמקומות על שאלת איקס עיגול ( רק לצערי עדין לא מצאתי איפה אשמח אם משהו נוסף ראה גם… ) שענו שם שבתרגיל צריך להעלות רק את 3 הפונקציות ( לא נכתב על הבדיקות שהרי ברור שעשינו בשביל ראות שזה עובד…)

@Moranf

יש לך בתחילת השרשור הזה הודעה של ים לפני כמה ימים שאומרת שיש ספציפית להגיש את הבדיקות הללו.
השאלה מה ראית בהתכתבות האחרת, אבל בדר"כ המילה של הסגל היא האחרונה :man_shrugging:
את יכולה להיעזר בפונ’ החיפוש של הפורום (זכוכית מגדלת צד שמאל למעלה) כדי למצוא את ההודעה שאת מדברת עליה ועל ידי מי היא נכתבה.

כן , אני גם נתקלתי בזה, אני חושבת שזו ההודעה שנכתבה…
והגשתי את 3 הפונקציות העיקריות הללו יחד עם התת פונקציות הרלוונטיות.
לא עלה בדעתי להגיש את הבדיקות, ולא עקבתי אחרי ההודעות בהן נכתב כי עלינו להגיש.
מתסכל שתרגיל כל כך מורכב לא ייבדק בגלל שלא צורפו הבדיקות שכמובן שעשינו אותן על מנת לוודא שהפונקציה מחזירה את הערך הרצוי.

היי!
הוראות והבהרות מהצוות צריכות להכתב באשכול הצוות או במחברות בלבד.
אחרת קורה שיש תלמידים (ובכללם אני) שלא נתקלו בהם.