איקס-עיגול - בדיקה

מקבלת את ההערה.

אבל כן חשוב לי להעלות נושא חשוב:
אני לא עוקבת כל הזמן אחרי הפורום - ואני בטוחה שיש כמוני עוד המון תלמידים.
המחברות שלכם מצויינות וההסברים מצויינים - וכל עוד אין לי בעיה במהלך השבוע אני לא נכנסת יותר מדי לפורום במיוחד לאור העובדה שבאמת קשה לי לעקוב אחרי כל ההודעות כאן.
אני נכנסת מדי שבוע כדי להוריד את החומרים ולראות אם העלתם פוסטים חשובים של ההנהלה.

בבקשה ממכם - אם יש נושאים כאלה שעולים בהודעות גנריות בפורום תעלו את הנושא כהודעה בפורום הנהלה.

אחדד - כן העלתם הודעה לגבי תרגילי השלמה - אבל לא ידעתי עד לרגע שקראתי את הפוסט (כי אז הבנתי שהתרגיל שהגשתי הוא לא מלא) הזה שאני צריכה להעלות תרגיל כזה.

• יכול להיות שיש עוד תלמידים שלא יודעים שהם היו צריכים להכניס את הבדיקות לקוד של התרגיל והם גם לא נתקלו בפוסט הזה.

מצטערת על הדיון הארוך בנושא, אבל אני באמת חושבת שזה נושא שהוא חשוב. הקורס הזה תורם לי (ואני בטוחה שלרבים מאיתנו) המון, אני משקיעה הרבה שעות במהלך השבוע. ובאמת לא בא לי להיכשל בגלל אי הבנה כזו או אחרת.

אם למדת משהו חדש, או עמדת באתגר שהצבת לעצמך, אז לא נכשלת.

בלי קשר, דרישות שרירותיות שמשתנות רטרואקטיבית זה לא קול.

אין פה עניין של כישלון. אני מבהיר שוב שאף אחד לא עף מהקורס בעקבות אי הגשה, פשוט אין תעודה בסוף. זה הכל. זו תעודה והיא אפילו לא מיל מהכלים שאתם מקבלים במהלך הקורס.
החידוד הוא כזה, ואני מבקש להגיד שוב שהוא הופיע בכל מקום שבו נשאלנו: יש להגיש את כל הקוד שקשור לתרגיל. זה נמצא ממש פה 20 הודעות מעל. זו הייתה המדיניות מאז ומעולם ומאז תחילת הקורס לא היה שינוי במדיניות הזו.

אם לא קול לך אתה לא חייב לקחת חלק בקורס שאני מוביל. כזה פשוט

נהנה מהקורס. מאתגר לי. כיף לי ומעניין. עבורי הכל קול. :slight_smile:

ים אני חושב שאתה צריך להדגיש יותר את החלק הראשון של התשובה שלך. על החשיבות של הכלים והידע לעומת התעודה.

נראה שזה ממש חשוב לאנשים ואולי הפרופורציות קצת יצאו מאיזון.

הוא הדגיש את זה הרבה פעמים, למרבה הצער רוב האנשים עדיין מקובעים על זה שאם אין תעודה בסוף אין טעם להשתתף :confused:

אני טיפה לא מבין, אם מישהו יכול לתמצת את זה, המטרה הייתה להגיש את כל התרגיל עובד?

המטרה היתה להגיש תרגיל שעובד במלואו, ובנוסף שיהיו בו את כל 10 הבדיקות שהתבקשנו לעשות לחלק הראשון. או במילים אחרות, שכל אחד מחלקי התרגיל יהיה בהגשה, ושהכול יחד יעבוד וירוץ

לא מאמינה שאני נופלת על דבר כזה.
קוד משחק שרץ, עשיתי בדיקות לכל האפשרויות עי קלטים, אך לא תיעדתי כל אחד בנפרד…

את לא נופלת על דבר כזה, פשוט תעשי את תרגיל ההשלמה הראשון

ממש לא מקובעת.
זה לא נכון להגיד את זה.
אני מקבלת המון מהקורס הזה וזה לגמרי נכון שאין לזה תחליף ובאמת שזה הכי חשוב, גם אם לא אקבל תעודה אעשה הכל כדי לסיים את תכני הקורס.
אבל כן - אחרי מאמץ מרובה, עמידה בלוזים וכו וכו, זה כיף לקבל את התעודה הזו.
לא בשביל אף אחד אחר - נטו לעצמי.

@Felixmn @Yam

אני מציע לסגור את הפוסט לתגובות נוספות.

להבא כולנו נדע להכניס את כל חלקי התרגיל לנוסח ההגשה, גם אם מדובר בבדיקות.
כמו שכבר כתבתי הרבה פעמים קודם - אם לא טועים, לא לומדים.

דרך אגב, תרגיל איחוד CSV נהדר בעיני ומומלץ לכולם.
עוזר מאוד לתרגל את כל החומר הנלמד.

תודה, כתבתי אותו במיוחד בשביל זה :slight_smile:

בהחלט תרגיל מאתגר שמכסה בערך הכל :slight_smile:

אני עשיתי המון בדיקות לאיקס עיגול. הכל עבד. לא כללתי את זה, כי חשבתי שזה חלק מהטיוטא. אבל הקוד שלי עובד. אני מבין שמבחינת הסגל זה נחשב שלא הגשתי. אני רק רוצה להבין אם זה אומר שגם לא יבדקו לי בהמשך את שאר התרגילים?

יבדקו הכל כרגיל. לא יפגע שום דבר פרט לתעודה.

אבל זה אומר כבר עכשיו שאין תעודה?

מה זה רלוונטי? כבר יצא לי להגיש תרגיל עם רקורסיה (למרות שלא נלמד), אבל על 10 שורות if, אני נפסל. קצת מאכזב.