הגשת תרגילים ובדיקה

היי,
סליחה אם השאלות כבר נשאלו - אבל טבעתי בים ההודעות פה:

1. האם אפשר להגיש תרגילים לאחר המועד (לצורך הבדיקה והפידבק) - ראיתי שכתוב שכן - אבל אני לא מצליחה כרגע להעלות פתרונות לתרגילים - לפני כן הצלחתי בלי בעיה

2. יש מקום בו מתפרסמים פתרונות לתרגולים?

3. האם יש מקורות לתרגול נוסף - כדי לחזק נקודות חלשות?

4. מעריכה מאוד את הקורס המדהים הזה שניתן ללא כל תמורה - ממש לא ברור מאליו. ברור גם הרצון לשמור על מבנה ולדרוש הגשות בזמן לצורך קבלת התעודה. לכשיסתיים הקורס - יהיה נחמד אם שבוע 2 יוחרג ומי שהגיש תרגילים בזמן לאורך כל הקורס מלבד שבוע זה - בכל זאת יקבל תעודה. השילוב של חומר אינטנסיבי, הכנות לפסח, סגר וחגים/סופשים ברצף היה קצת בלתי אפשרי.

1. אני לא יודעת אם יהיה אפשר טכנית להגיש, אבל ים ענה פה שאלה לגבי המשך בדיקת תרגילים בקורס לאחר איחור בהגשה שהם כנראה לא ייבדקו כדי לא ליצור זנב לבודקים.
  2. לא, ים ענה כמה פעמים שככלל הוא נגד פרסום פתרונות לתרגילים, למשל כאן שיתוף התשובות כדי לשפר את קצב הלמידה וכאן מחברות 1ו-2 - תשובון למחברות.
  3. מקורות לתרגול נוסף יש בשפע. זה בעיניי אתר נחמד https://www.practicepython.org/, יש מן הסתם עוד המון ורק צריך לגגל.
  4. כעיקרון ים ענה כבר מספר פעמים שהחישוב של החג והסופ"שים נכלל בחישוב מועד ההגשה, קשה לי להאמין שיהיה שינוי בהחלטה שלא לתת תעודה למי שלא הגיש תרגילים בשבוע זה. בכל מקרה אני אישית ממליצה כרגע לא לחשוב על התעודה בסוף אלא על הלמידה בדרך עד לשם.

היי אורפז,

גם אני קצת הלכתי לאיבוד בפורום.
ומשום מה גם אני התבלבלתי בתאריך ההגשה והייתי בטוחה שזה להיום בערב (אפילו כתבתי את זה לעצמי ביומן).

על כל פנים, כרגע לא יכולה להגיש את התרגילים ודווקא למחברת 2 היתי מאוד שמחה לפידבק - כי החומר טיפה מתחיל להסתבך.

מפיסות המידע שהצלחתי לאסוף נראה שהיה בילבול לא קטן בהגשה של שבוע 2.
ללא ספק מסכימה שצריך לחשוב על הדרך ולא על התעודה - אבל בשביל שאוכל לעבור אותה בהצלחה, פידבק לשבוע 2 הוא הכרחי (בעיני בכל אופן), להמשך תהליך הלמידה.

היתי שמחה מאוד אם יתאפשר למצוא פתרון למצב.
תודה וסליחה על הבלאגן והבלבול. @orpazf @Yam