מחברת 7 - מיקומים,שאלה מאוד ספציפית

When I am trying to calculate the length of one of the values in the list I am only getting 1
only if apply casting to str it giving me the proper length.

am I missing something or that the right way to do so in the task?
attaching example in screenshot

Hi,

The length of a list is defined as the number of elements in the list, thus the length of the list [33], which contains nothing but a single item is 1. The len function works appropriately in this case.

The result you see after the casting to string is the number of characters in "[33]", which is the length of the representation of list in the form of a string. This is not what we want.

Hope I made it clear :slight_smile:
Goodluck!

מתרגם כדי שיוכלו למצוא בחיפוש:

שאלה: כשאני מנסה לחשב את האורך של אחד הערכים ברשימה, אני מקבל 1. רק כאשר אני מבצע המרה למחרוזת אני מקבל את האורך הנכון.
האם אני מפספס משהו או שזו הדרך הנכונה לעשות את המשימה הזו?

תשובה: האורך של הרשימה מוגדר כמספר האיברים ברשימה, ולכן אורך הרשימה [33] שמכילה אך איבר בודד הוא 1. הפונקציה len עובדת כמו שצריך במקרה הזה.
התוצאה שאתה רואה אחרי ההמרה למחרוזת היא מספר התווים ב־"[33]", שהוא האורך של הייצוג של הרשימה בצורת מחרוזת. זה לא מה שאנחנו רוצים.

Try changing what’s in the list and see how the numbers change.
Try a list with
[[4, 4], [3, 5, 9]]
Hope it helps…

תודה על התשובה המהירה, זה לא מובן מאליו! :slight_smile:

הבנתי את ההסבר אבל עכשיו אני לא ממש בטוח איך לגשת לשאלה כי הפונקציה צריכה לקבל רשימה של רשומות, אבל אני לא מבין אך לחשב את האורך רשימה פנימית מבלי להפוך אותה ל string
ניסתי גם לעשות עליה split אבל הבנתי שזו לא אפשרות.

כמו שאני רואה את זה כרגע האופציה היחידה היא לשנות את הקלט לרשימה רגילה (להוריד את ה []) אבל זה גם לא נראה לי הכוונה בשאלה

אפשר איזו הכוונה ? לא מאמין שאני שובר את הראש כל כך הרבה זמן על השטות הזו :face_with_monocle:

1. איך אתה מחשב את אורך הרשימה החיצונית?
  2. איך אתה יכול לגשת לאחת הרשימות הפנימיות?
  3. האם אתה יכול לשמור על משתנה את אחת הרשימות הפנימיות?

מכאן תשקיע עוד כמה דקות של מחשבה :slight_smile: