התרגילים של שבוע ראשון נבדקים בסופו של דבר?

היי,
רציתי לברר האם התרגילים יבדקו בסופו של דבר?
חלק מזה שאנחנו עושים את התרגילים הוא על מנת ללמוד מהם במידת האפשר כמובן…
מבין שהקורס עמוס וכדומה ולכן הבדיקה מתעכבת.
אני רק רוצה לוודא שאנחנו לא עושים אותם לחינם ושהם יבדקו בשלב כולשהו על מנת שנוכל ללמוד מהם במידת הצורך.
תודה על הקורס המצוין הזה.
בני

אתם לא עושים אותם לחינם.
בלי התרגילים של שבוע 1 לא הייתם צולחים את שבוע 2, כמו שבלי התרגילים של שבוע 2 לא תצלחו את שבוע 3.

אנחנו 6 אנשי סגל שמתזזים בין אדמיניסטרציה, עזרה בפורומים לאנשים, בניית מערכת התרגילים, בניית חומר להמשך, הקלטת סרטונים ב־YouTube, בדיקת תרגילים, תקשורת איתכם וקבלת פידבק ושיפור תוך כדי תנועה. במקביל אנחנו גם עובדים ומנהלים חיים אישיים בתקופה לא פשוטה (או לפחות מנסים…)

יש 15,000 הגשות בשבוע הראשון. בדקנו יותר מ־4,000 מתוכם. בוא נניח שזמן בדיקה של תרגיל ממוצע הוא 10 שניות (הוא יותר). זה יוצא 15 שעות שבהם אנשי הסגל לא יוכלו לענות בפורומים, לא יוכלו להרכיב תרגולים וחומרים לשבועות הבאים ולא יבדקו תרגילים של השבוע השני.

לאור זה הנחתי את הסגל להתמקד בתרגול של השבוע השני עם בדיקה מדגמית של תרגילים, ובדיקה רוחבית עד הסוף של תרגילים שאני הנחתי שחשובים לי.

ואני אחדד שוב: אתם ממש, אבל ממש לא עושים אותם לחינם. אתם מקבלים פידבק איכותי על פני כמותי, וזו החלטה שלי כמוביל של הפרויקט כרגע.
כתיבת קוד לשם התקדמות בקורס היא קריטית. מי שלא כותב קוד לא יודע תכנות, בדיוק כמו שמי שלומד שחייה מספר לא יודע לשחות.

תודה על התגובה.
בנאמר כמובן לא באתי לפגוע פשוט קיוויתי שבשלב כולשהו הנ"ל יבדק על מנת לדעת אם אנחנו כותבים קוד איכותי בסופו של יום או שממשיכים לכתוב בצורה לא נכונה לצורך העניין.
משקיעים פשו הרבה בתרגילים של השבוע הראשון פחות ,השבוע השני גמר אותנו.
מבין את האילוצים ומקווה שאכן בדיקת שני תרגילים מדגמית כל שבוע תיטיב איתנו.
כל בדיקה שהיא תורמת לנו ומין הסתם זה לא ממש לחינם אבל פשוט קיויתי שבשלב כולשהו לא חובה ממש על הרגע יהיה איזה פידבק על מנת שנדע שאנחנו כותבים קוד בכיוון הנכון ולא בצורה שגויה.
תודה

אנחנו מסכימים שזה סופר חשוב, והסגל שלי עושה הכל כדי לדאוג שתקבלו כמה שיותר תרגילים בדוקים :slight_smile:

היי ים, לא מצאתי מרחב אחר לשאול בו.
בשלושת התרגילים הראשונים של השבוע הראשון, לא כתבתי את שורת הupload במקום הנכון, ולכן התרגילים “נבדקו” ונכתב לי שלא הוגש תרגיל. מאז תיקנתי והגשתי שוב את התרגילים לפי הפורמט (וכמובן לפני הדדליין לשבוע הראשון), אבל ההערה נותרה ועדיין כתוב לי שהתרגילים “נבדקו”, ובמצב הזה אני תוהה אם הסגל בכלל יחזור להסתכל עליהם. אשמח לוודא שהתיקון ייקלט ושלא יווצר מצב שכביכול לא הגשתי תרגילים :slight_smile:
תודה על קורס מצוין ועל כל המאמץ,
יובל

היי יובל.
הצוות לא חוזר להסתכל על תרגולים שנבדקו.
טיפ לפעם הבאה: אפשר להוסיף את השורה # Reupload 1 בסוף התא כדי שהתרגיל יעלה מחדש. אם רוצים להעלות אפילו שוב, # Reupload 2 וכו’

מעולה, תודה רבה על הטיפ!
האם זה עדיין מקנה לי זכות לקבל תעודה בסוף הקורס?

אם העלת את כל התרגילים אז כן :slight_smile:

משמח.
תודה על המענה הסופר מהיר :slight_smile:

היי אשמח לדעת אם היה לי תרגיל שהופיע לבדיקה, ואחרי שהעליתי אותו(עם upload) הוא הופיע כהצצה.
זה אומר שזה העלה מחדש את התרגיל ?
כי יש לי כמה תרגילים שהגשתי באופן הזה

הצצה זה אומר שהוא מחכה לבדיקה(:

היי @Yam ,
בנוגע לטיפ שלך:

האם המספר צריך להיות מספר התרגיל?
האם זה בנוסף/במקום שורת ה # upload הרגילה?

תודה :slight_smile:

בסוף התא, לא במקום # Upload :slight_smile:

בוקר טוב,
קודם כל שאפו ענק לא דמיינתי אפילו שהצוות שלכם שהקים את הפרוייקט הגרנדיוזי הזה מונה 6 אנשים בשוטף. כך שאפילו להגיד שזה מרשים רק מגמד את ההשקעה.
הצעת ייעול, לכאורה הבקשה שהמשתמש התרגילים ייבדקו היא לגיטימית מכמה סיבות, א. האדם ייראה כיצד להימנע מטעויות, ב. האדם ייראה כיצד יכול היה לכתוב קוד ייעול יותר.
ההצעה שלי היא שלאחר כל סיום הגשה תתפרסם פה בפורום תשובות לתרגילים המורכבים כולל הסברים שמציגים את ההגיון על מנת שנבין כיצד להשתפר ולהתייעל. דבר זה ויגרום שבמקום שאתם תעבדו איכותית על פני כמותית. (כי לכאורה אין שום סיבה לנתח כל קוד שלא עובד, זה מבזבז זמן ייקר ).

ב. דבר נוסף במידה ותראו שלא לנכון לקבל את ההצעה הקודמת, יש לי הצעה כיצד ליעל את המערכת הנוכחית. כרגע הבעיה היא שלא כל התרגילים נבדקים באותו סדר מפאת חוסר זמן מחד ועודף תלמידים מאידך. תקלה זו גורמת שלתלמיד קשה לעקוב אחרי המחברות החדשות שחזרו מתיקון, ואז ההשקעה שלכם נפגעת. לכן אם תוכלו להוסיף במערכת התרגילים סימון למחברות שחזרו מתיקון אך לא נפתחו ע"י התלמיד זה יעזור מאוד.

בכל מקרה בהצלחה רבה לכולנו ועלו והצליחו