הארכת הגשת תרגילים

שלום רב,
ראשית כל שוב תודה רבה לכל אחד ואחד (יש גם אחת?) העוסקים במלאכה ע"ח הזמן הפנוי שלכם להדרכה והצלחתו של הקורס-צילומי סרטונים, עריכתם, כתיבת החומר, מענה לשאלות וכד’, הנתינה שלכם יקרה מפז, תודה רבה זה מאוד מוערך ולא מובן מאליו כלל וכלל.
תודה כמובן לחבר’ה המנוסים יותר שמשתפים בדרך המחשבה שלהם ועוזרים אחד לשני בקבוצות השונות בווטס אפ וכו’.

האם ישנה אפשרות לקבל תוספת זמן להגשת התרגילים או לפחות לחלקם?
לי באופן אישי לא קל בכלל רמת חלק מהתרגילים בשבוע זה, ישנם תרגילים שלקחו לי יומיים וחצי לפתור אותם כשכל יום ישבתי כ- 14 שעות מינימום ביום. עדיין נשארו לי 3 תרגילים כבדים וכרגע לצערי אני לא רואה שאסיים אותם בזמן :cry:
שבוע זה כולל משמעותית כמות גדולה יותר חומר לא פשוט ותרגילים משבוע קודם.
אני נצמד להסברים במחברות, עוקב בהודעות חדשות בפורום, מנסה להשלים סרטונים, בעיקר מתמיד לעבוד על הבנה והטעמת החומר ופתרון התרגילים כדי לעמוד בזמנים.
כמו כולם גם לי חשוב להצליח ולהגיע לרגע קבלת התעודה שתלויה בהגשות התרגילים.
אשמח לדעת האם בכל זאת ישנה אפשרות לקבל תוספת זמן להגשת התרגילים או לבחון אפשרויות נוספות כדי שאוכל להגיע לסיום הקורס.

תודה על ההתייחסות וההבנה

היו הרבה דיונים בנושא וההנהלה אמרה שלא. אני גם במצבך והחלטתי לקחת את הקורס בקצב שבו אצליח ללמוד וגם לתפקד בחיים… השמועה אומרת שתעודה לא קריטית במיוחד אלא הידע.

אני נוטה להסכים במעט עם מה שאתה אומר אך בדומה למה שציינת “לתפקד בחיים…” כלומר עוד ערך ליום יום הוא שזה נותן עוד הרגשה טובה שהרווחת תעודה כגושפנקא לכל עת מלבד הידע. כמו כן יש לי תחושב שתעודה מצוות המדריכים השיש פה יש לה ערך מוסף גדול מאוד…