סרטוני תרגולים שבועיים - פידבק

היי,

אז אחרי שראיתי היום את התרגול ואת הסרטון השני על פונקציות שהעביר ים אני משתף בתחושה האישית שלי.

מרגיש לי שיש חזרתיות - הסרטון של ים היה מעולה והסביר בדיוק את עניין הפונקציה והמבנה. ובהכרח היה צריך לעלות לפני התרגול כהשלמה לחומר הכתוב במחברת. ובכך היה ניתן לחסוך כמעט חצי שעה של הסברים חוזרים(בשלבים שונים של התרגול) ופשוט לעבור על תרגילים תוך מתן דגשים או הרחבות של דברים שנאמרו/לא נאמרו. (למשל פירוק הבעיה לפונקציות וכו…)

אני חושב שההיתרון שיש יוטיוב + מחברות + פורום הוא שאם לא הבנו משו תמיד יש מקור מידע לחזור אליו וחבל לבזבז את הזמן היקר של הסרטונים על חזרות. (אם זו הייתה הרצאה פרונטלית נגיד כמו באוניברסיטה ולא היה לאן לחזור אז החזרתיות
הייתה אולי רלוונטית, אבל פה הסרטון קיים ואפשר לשמוע שוב ושוב … ) מה יהיה שהחומר יהיה מורכב יותר ?

זו רק דעתי האישית ובטח יהיו שלא יסכימו, אבל למידה מורכבת גם ביכולת שלנו להתמודד עם החומר שאתם נותנים לנו ולא ממש להאכיל אותנו בכפית. כי בסוף אנחנו בחיים האמיתיים נצטרך להתמודד עם החומר ולא תמיד יהיה מישהו שחסביר לנו שוב שוב. (כפי שהוסבר בפרק של המסמכים)

אני חושב שאתם באמת עושים עבודה מעולה !
וגם כל החברה בקורס שעוזרים אחד לשני, זה לא ברור מאליו (:

חג שמח

אוקיי אני אתן נקודת מבט אחרת.
אני חושב שהסרטונים עוזרים, גם לכאלה שקשה להם עם חומר כתוב וגם לאנשים שבאו ללא רקע קודם כפי שהונגש בהרשמה לקורס.
אני שמח בשבילך שאתה מצליח להבין את החומר ולהתקדם אבל תמיד צריך לזכור שיש אנשים מאחור שמתקשים חבר.

חג שמח

אני ממש לא אמרתי שלא צריך את הסרטונים.
אני פשוט חושב שכל מה שים הסביר בסרטון שלו חזר בסרטון תרגול - וחבל. כי בזמן זה יכלו להסביר תרגילים שהיו בעייתיים וכו.

ואז שילוב של החומר הכתוב הסרטון הסבר הסרטון תרגול והפורום אמור להספיק.

תודה! זה פידבק חשוב :slight_smile:
אני סקרן לגבי דעתם של אנשים נוספים ולכן בנתיים אצפה מהצד, אבל רשמתי לעצמי.