עם מי אפשר להתייעץ על הביקורת שכותבים בתרגילי הגשה?

היי ,
בתרגיל חשבון למתחילים ( מחברת 2) כתבו לי 2 ביקורות שאני לא כל כך מבינה.
ממי אפשר לקבל עזרה בנושא?
תודה רבה,
רותם :slight_smile:

אפשר לפרסם פה את הביקורת ולינק, ואדאג לשלוח לחונך הרלוונטי או להסביר בעצמי :slight_smile:
בהצלחה בהמשך הקורס

היי תודה רבה ים , שולחת צילום מסך :slight_smile:

ווהו! @ha.amear, הייתי ממליץ להרגיע את הטון. מה זה אמור להביע?
יושבים אנשים שעובדים שנים בתעשייה ועברו הכשרה לבדיקת תרגילים, השקיעו עשרות שעות בבדיקה בין היתר של התרגיל שלך, בלי תמורה. זו הכרת התודה שלך?
גם אם נניח שהם טעו (ומהמקום הקטן שלי, מעל עשור ניסיון במקצוע, הם לא), יש דרך להעביר ביקורת ויש דרך להתייחס לאנשים שעושים הכל כדי שתצא עם ידע מצוין בחינם.
אני חד וחלק לא אסבול הערות כאלו שוב כלפי המדריכים שלי, לא ממך ולא מאף משתתף אחר.

רתם, ההערה הראשונה מדברת על זה שלא מימשת אחד מהמקרים. במקרה של התמונה שצילמת – נראה לי שזו טעות של הבודק :slight_smile:

ההערה השנייה (והיותר חשובה ממילא :stuck_out_tongue: ) מדברת על כך שאת חוזרת על הפעולה print ב־4 שורות שונות.
שאלי את עצמך: מה היה קורה עם הבוס שאחראי על תוכנית המחשבון היה מבקש להכפיל כל תוצאה ב־2 לפני שהיא מוצגת למשתמש?
התשובה היא שהיית צריכה לשנות 5 שורות בקוד, אחת עבור כל print.
איך אפשר למנוע את זה? נסי לפתור. יש רמז עבה בהערה של החונך :slight_smile:

תופס טרמפ על התגובה שלך
במידה ויש הערות של רווחים זה אומר שהבודק עבר עליה ולא מצא איזה תקלה חוץ מרווחים מיותרים ?
if yossi in home : לדוגמא (:slight_smile:
ותודה על הכל

סליחה! אתה צודק. לא יקרה שוב. אני מוחק את התגובה.

הערות של רווחים זה הערות אוטומטיות ולא קשורות לבודק, עדיין יכול להיות שיש טעות בתרגיל.

יש הערות שנוספות ע"י הבודק האוטומטי, אז לא :slight_smile:
התרגיל אמור להיות מסומן כבדוק

ים וסגל המדריכים,
קודם כל ממש תודה על הקורס. לומדת בו הרבה דברים חדשים ונהנית לעשות את התרגילים מאחר והם מאתגרים.
עם זאת, יש לי בעיה טכנית קלה.
לאחר שיטוט פה בפורם, נכנסתי לתרגילים שלי וגיליתי שאני צריכה לתקן משהו משבוע 2 או 1.
האם זה נחשב הגשה מאוחרת ואז אני פסולה מלקבל תעודה בסוף הקורס?
תודה רבה
הדס

ראיתי את זה, אבל תרגיל “מתודות של מחרוזות” בגלל שכל תרגיל היה בשורה נפרדת. גיליתי בדיעבד שהוא עלה ריק ולא היה לי איזשהוא חיווי שמשהו לא בסדר ורק עכשיו גיליתי את זה…
ייצויין שכמובן שעשיתי את התרגיל בזמן, אבל כמו שאמרתי למערכת הגשת התרגילים, הוא הוגש ריק וזה נתן חיווי של הגשה