לעוד מישהו זה קורה? - כרך ב'

בחלק הראשון (מסומן ב-1 אדום וגדול), ה-true וה-false לא הופכים לירוקים. למה?
הקוד אולי עוד לא מושלם, אני פשוט לא מצליחה להריץ אותו בכלל אז הפסקתי לערוך. אבל בכל אופן צינזרתי את התשובות.

בחלק השני (מסומן ב-2 אדום וגדול), התא נראה פתאום ככה. הוא לא נראה ככה קודם, אבל התחלתי להקליד בתא הקודם כשהסמן לא היה בתוכו, ומשום מה התא הזה השתבש. עוד לא הספקתי לשמור את העבודה לפני שזה קרה. מה עושים? ולמה זה קורה?

תנסי לרשום true ו - false עם אות גדולה בהתחלה.
True
False
אני חושב שהיה כתוב באחד הסברים שיש לפייתון רגישות לזה

ובחלק השני נראה שחסר לך : בשורה של הפונקציה if
:if may_enter = True

תודה רבה!
באמת השינוי לאותיות גדולות עזר! מוזר, ראיתי וקראתי כל חומר שניתן לנו, ואני לא זוכרת שנתקלתי בזה. אפילו זכרתי שעד עכשיו כתבתי את כל הtrue והfalse שלי ככה!
אבל בכל אופן, עכשיו בטוח אזכור (:

החלק השני זה תא אחר, הוא לא חלק מהתרגיל הזה. היה כתוב שם משהו שהסגל כתב, זה לא קוד שלי. גם לא ניסיתי להריץ אותו. עוד הייתי בכלל על התא הקודם, לא יודעת על מה לחצתי ופתאום התא הזה השתנה. מה יש שם במחברת שלך?

בכיף :slight_smile:!!
לגבי החלק השני אני לא כלכך מאופס על איזה תא מדובר… אז תשלחי איפה זה ואני אשלח את מה שיש אצלי

בתרגול הראשון של המחברת הראשונה של השבוע - “כניסה לבנק, שלב 1” כתוב:
“תקנו את הקוד הבא כך שירוץ בהצלחה.
כתבו לעצמכם את התיקונים שביצעתם כדי להימנע מטעויות דומות אצלכם בעתיד!”

מעל לשתי השורות האלה, היה כתוב משהו עם “אם גם טעיתי”.
התא שבו כתובה השורה הזאת, הוא התא שהשתבש אצלי

סבבה עכשיו הבנתי - פשוט תקליקי פעם אחת על אותו תא משובש, אחרי שהוא מסומן פשוט תלחצי ctrl+enter כמו שאת מריצה תא רגיל זה אמור לחזור לקדמותו.

ניסיתי, זה רק כתב “אם גם טעיתי”. אפילו לא בבולד, כמו כותרת, אלא סתם שורה.
זה כל מה שהיה שם? או שלפחות זו כותרת למשהו?

כן גם אצלי, זה רק כותרת לפני השתי שורות האלה…

חח אז בסדר.
אבל למה זה קורה? אני אשמח שלא יקרה לי יותר, כי מתישהו זו לא תהיה רק כותרת…

חחח זה קורה כשלוחצים בלי לשים לב על זה… בכל מקרה עכשיו את יודעת מה לעשות :slight_smile: