קושי בתרגילים במחברת 1

היי,
אני מרגישה שלא הצלחתי להבין כמו שצריך את הבוליאניים הלוגיים ממחברת 7 של שבוע 1 ובגלל זה כל התרגילים שפתרתי במחברת הזאת יוצאים לי לא נכונים ואני לא מבינה מה אני עושה לא נכון.
הסתכלתי בסרטון התרגול ובסרטון המחברת אבל הם היו די שונים מהתרגיל שהיה צריך לבצע בסוף.
אשמח אם יש אפשרות למישהו שיסביר שוב את הנושא בצורה יותר ברורה, כי אם הבסיס לא יושב טוב, זה מקשה מאוד להמשיך להתקדם.
הנה דוגמא לתרגיל שניסיתי לפתור:

לא מבינה באיזה מקום טעיתי
תודה(:
יפעת

הבעיה עליה הוא צועק לך פשוטה בהרבה ממה שאת חושבת :slight_smile: כשביקשת את הסיסמא מהמשתמש שכחת לשמור אותה בתוך משתנה password, ולכן המשתנה הזה לא מוגדר בכלל.

לדעתי הבעיה שאת קוטעת את הזרימה של התוכנית עם בקשת קלט באמצע לפני התנאי השני.
וכמו כן מה שאורפז מעליי רשמה, את לא שומרת את הסיסמא מהמשתמש בשורה הזו וזה יפריע לך בהמשך

תודה רבה! באמת לא הגדרתי את הסיסמא, תיקנתי עכשיו זה עבד(:
לגבי הקטיעה של הזרימה- זה באמת לא עובר הלאה לקלט הבא, אבל עשיתי לפי הדוגמא שהביאו במחברת וככה הם עשו, אז לא מבינה איך אני גורמת לזה שהקוד ימשיך לרוץ מתנאי לתנאי :sweat_smile:

תחשבי על כל מערכת לוג אין אחרת, אם הכנסתי שם משתמש לא נכון המערכת לא תודיע לי על כך, היא רק תודיע לי אם שם המשתמש והסיסמה לא תואמים אחד לשני. זה אומר שאנחנו יכולים לתת למשתמש להכניס את שני הפרטים ואז לבצע בדיקה אחת על שניהם.

סבבה הצלחתי תודה רבה לכולכם(: