״לא יהיו הארכות בהגשות התרגילים״

סליחה, אבל אני יושבת על התחת מהיום הראשון של הקורס, כל יום לפעמים יום שלם. לא בגלל שקשה לי להבין, לא בגלל שום סיבה אחרת חוץ מאחת. אני מאובחנת בהפרעת קשב וריכוז ולקויות למידה. באונ׳ אני מקבלת התאמות והארכת זמן להגשת כל עבודה. בוודאי שאני מקווה שלא אזדקק לה אבל מנסיון אני אזדקק וזה לא הוגן שלמרות שאני לוקחת את הקורס מאוד ברצינות נאמר לי עכשיו שאם לא אגיש את התרגילים בזמן לא אקבל הכרה בסוף הקורס. מכירים בי באוניברסיטאות ובביטוח לאומי. אני מבקשת לא להיות שקופה.

היי מיקי, התשובה היא פשוטה – הזמנים שאנחנו מפרסמים כוללים התחשבות בהארכות זמן.

הזמן הסטנדרטי שאנחנו נותנים להגשות בקורס שלנו, שבו לרוב המשתתפות יש לימודי אקדמיה ועבודות במשרה מלאה במקביל, הוא קצר משמעותית מהזמן שאנחנו נותנים פה.
מכיוון שהקורס כולל ניהול של 4,000 חניכים ואנחנו פשוט לא מסוגלים בירוקרטית להכיל ניהול של יותר ממועד הגשה אחד, החלטנו להתחשב בכולם כמה שאפשר ולתת אקסטרה אקסטרה (אקסטרה) זמן להגשת התרגול.
הזמן שהוספנו משוקף בתאריך ההגשות שאנחנו מפרסמים.

בהצלחה בקורס!

אני מציעה לך לברר מהן לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז מכיוון שתשובתך לגבי ״עבודה״ ו״לימודי אקדמיה״ הייתה פשוט לא מתאימה. לגבי הזמן שנתתם אינני מסכימה עם השקפתך אבל אני לא אכנס לזה. אני מבינה שאתם מנסים לעמוד בעומס ואני מבינה שאתם עושים כל זאת בהתנדבות אבל אני גם מבינה שהמטרה הייתה לאפשר לאנשים ללמוד מכם. אולי לא יהיה ניתן להגיש שיעורי בית מאוחר אבל לפחות אני מבקשת תנסו לשקול לאפשר ע״י פרוייקט סופי או תוספות כלשהן לאדם אשר לא הספיק, לסיים את הקורס עם תעודה (כמובן בהינתן ורואים כי האדם בקיא בחומר הלימוד). *כמובן שאני כותבת את כל זה בהערכה גדולה לכל מה שאתם נותנים פה.