מה צריך להגיש ומתי?

מה צריך להגיש ועד מתי?
ביום א’ נאמר לנו שעלינו להעלות את תרגילים 1- 4 למערכת הבדיחה עד יום חמישי.

היום נכנסתי לפורום ואני רואה שאנשים אומרים שצריך בכלל להעלות את תרגילים 1- 12 והדד-ליין הוא לא חמישי, אלא שבת בחצות (לפני חצי שעה).

איך זה הגיוני?

בתחילת השבוע שאלתי את ים מה הלו"ז של הקורס ומה לדעתו עלינו לעשות: האם להתקדם במחברות למרות שאין סרטונים עליהן, או להמתין עד שיצאו הסרטונים וללמוד בהדרגתיות במקום ב-“בום” בבת אחת. תשובתו, ההגיונית, היא שעדיף לחכות שיצאו סרטונים ורק אחרי צפייה מדורגת בתכנים להמשיך לתרגל.

ביום חמישי יצא סרטון על מחברת 4, ביום שישי יצא סרטון על מחברת 5, ביום שבת, כמה דקות לפני הדד-ליין, יצאו סרטונים על מחברות 6 ו-7.

איך אני אמורה, תוך כמה דקות: לצפות, להבין, לתרגל ולהגיש את תרגילים 1- 12 שהם למעשה מחברות 1- 7?

האם החברים בפורים טעו והטעו? האם באמת יש פה לו"ז לא הגיוני? מה פספתי?! :confused:

היי,

המועדים להגשה עודכנו ביום שלישי באשכול השאלות הנפוצות.
כל יום פורסמו פה כמה וכמה אשכולות ששאלו מה מועד ההגשה, מאז יום שלישי כולם קיבלו אותה תשובה – בין שבת לראשון בחצות.
בקבוצות הטלגרם והסלאק פורסמו ובקבוצות העדכונים שהחניכים פתחו עודכן שמועד הגשת התרגילים הוא עד חצות, ופרקטית הוגשו לנו 12,000 פתרונות (יותר) עד עכשיו.

ביקשתם ממני סדר למידה מיטבי, ואני באמת חושב שנכון לראות את הסרטונים לפני התרגול. הם מהווים הסבר נהדר על מקרי קצה ואחרים, ועדיין, המחברות לבדן מספיקות כדי לפתור את כל אחד מהתרגילים שמופיע בהן.
זמן צילום, עריכה ופרסום של סרטון סטנדרטי באורך 10 דק’ הוא כשעתיים. השבוע עלו 10 סרטונים. עשו את החשבון וזכרו שאני דואג גם לאדמיניסטרציה, בניית מערכות, ניהול הקורס, תשובות בפורומים ובדיקת תרגילים.
אני מעלה את הסרטונים כשזה אפשרי, ואם אתם רואים שזה מתעכב אתם מוזמנים לשאול בפורום מה לעשות.

בנתיים אנחנו מעלימים עין והתרגילים עדיין פתוחים להגשה (בין היתר בעקבות באג שולי שמצאנו במערכת ההגשה), אבל כן יסגרו במהלך היום.

לא ממש הבנתי…
אולי מה שיפתור את הבלבול זה אם תכתוב את הלו"ז של הקורס, ככה שאדע מתי ואיפה להיכנס לבדוק חדשות:

1. באילו ימים מפורסמת מחברת?
  2. באילו ימים מפורסם סרטון?
  3. מתי מפורסמים ש"ב ומועדי ההגשה?
  4. איפה מפורסמות החדשות על סעיפים 1 עד 3? (לינק קבוע)

תודה רבה :slight_smile:

@SuperKeren
מוזמנת לפנות אליי בפרטי ואעשה לך סדר בכל מה שצריך //צונזר, הפורומים נפתח לציבור//
וכן להצטרף לקבוצת ווטצאפ בה רק המנהלים יכולים לשלוח הודעה , ומעדכנים שם רק דברים שצריכים ועדכונים חשובים : WhatsApp Gruppeneinladung

מעולה!! בדיוק מה שצריך :slight_smile:
תודה

היי הקבוצת ווטסאפ מלאה, יש אפשרות לפתוח עוד קבוצה למי שלא הספיק להצטרף?

תודה רבה לך!
נכנסתי לקבוצה :slight_smile:

מי שהגיש לפני תיקון הבאג צריך להעלות את המחברות מחדש ? או שאין צורך ?

לפי מה שים כתב למישהו אחר, זה מומלץ מאד

סבבה אם כן אעלה את הכל שוב. תודה :slight_smile:

הלו"ז גמיש בהתאם לעומס שיש על הסגל.
אנחנו משתדלים לחלק את זה לשבועות קצרים אבל גם מודעים למגבלות שיש לנו כבני אדם להתמודד עם מחזור של 4,000 איש :slight_smile:
החדשות על הפרסומים הקרובים מפורסמים בכל מקום אפשרי, ובכללותם בריבוע הכחול בראש הפורום ובאשכול השאלות הנפוצות.

אני ממש ממליצה לפתוח קבוצה פייסבוק, כי בקבוצות האלו, מנקודת המבט שלי, בתור מישהי שלא חדשה לתכנות ופייתון, אנשים שואלים את אות השאלות שוב ושוב ושוב, ובפייסבוק לפחות אפשר יהיה לשרשר ולסדר ושאלות נפוצות.
קבוצת הוואטסאפ התישה אותי אחרי כמה ימים, אנשים פשוט מתחברים, מבקשים עזרה, פונים לאנשים בפרטי (בתיאום או לא בתיאום) ואז הולכים, ומי שעוקב אחרי הקבוצה, עלול להתחרפן מכל ההודעות.

רציתי אני לעשות את זה, אבל אני עסוקה בלתכנת :stuck_out_tongue: אם מישהו ירים את הכפפה, אני בטוחה שכולנו נשמח, ואני מבטיחה להצטרף ולעזור כמה שאני יכולה!

כמו-כן, אין מצב לשחרר את כל התרגילים?
או שהם עוד לא מוכנים וזה יעמיס על הצוות?

ים, תודה, אתה וחברי הצוות עושים עבודת קודש, מעריכה מאוד!

אלוירה,

1. ישנו אשכול שאלות נפוצות שמתעדכן תדיר :slight_smile: שם אפשר למצוא את כל המידע כולו ואת כל השאלות הנפוצות.
  2. אין לי בעיה עם אנשים שיפתחו קבוצות, יש כאלו בסלאק, בטלגרם ובווטסאפ, מוזמנת להרים הכפפה
  3. אנחנו לא משחררים את כל התרגילים מתוך תפיסה פדגוגית שזו דרך לימוד מאוד לא בריאה.

תודה רבה על המחמאות! :slight_smile:

לא מצליח להצטרף לקבוצה :frowning:

הו, המון תודה על ההשקעה בתשובה!!!

כן, אני מכירה את הספייסינג, זו נקודה טובה, אחכה בסבלנות לשאר החומר (כדי לפתור אותו בחצי שעה ולחכות לשבוע הבא).

לא מצליחה להצטרף לסלאק, ואני בטלגרם ואולי יותר מאוחר, כשיפסיקו השאלות הראשוניות, אקים קבוצת פייסבוק רשמית, כמו שהייתי מקימה בפתוחה :smiley:

שוב, המון תודה, אתה משקיע מעל ומעבר!