כאן תראו את כל הפרטים: למה ואיך להעלות תרגילים מתוקנים מחדש ודריסת התרגילים הבעיתיים, וסדר במספור התרגילים באתר

ראיתי שהעלתי עם טעות ולאחר שהעלתי מחדש עם הלינק ששמת פה אני עדיין רואה את זה אצלי עם הטעות, האם זה בכל זאת דרס? תודה

האם שמרת את השינויים במחברת? זה אמור להחליף את התרגיל המוטעה באתר. אחרי ששומרים את השינויים - צריך להעלות שוב את התרגיל. על ידי CNTRL + S. ורק אחר כך להעלות עם ה # upload.

עכשיו אני רואה שזה החליף, פשוט ההערות ממקודם עם ההיילייט האדום נשארו .

כן, לפעמים ההערות נשארות אחרי שמעלים מחדש, ים אמר שיתקנו את הבעיה הזאת בקרוב, זה רק הערות אוטומטיות. אבל התיקונים מעודכנים וזה בסדר.

היי, התרגילים שלי נבדקו (לא יודעת להגיד אם ע"י מחשב או עין אנושית אבל העליתי די מזמן), וקיבלתי הערות. אז באתי להעלות את התרגיל מחדש, וזה לא מראה שעודכן בכלל - ההערות עדיין קיימות וגם הטעויות, למרות שתיקנתי, שמרתי, סגרתי והעליתי מחדש לקישור שים שלח. אולי התרגיל תוקן מבחינת המערכת אבל קשה לדעת כשאצלי לא רואים את זה… עזרה? :frowning:

היי @nogaviran – תוכלי להעלות פעם נוספת? לפני 10 דק’ עלה תיקון למערכת שאמור לטפל בזה.

ניסיתי עכשיו, עדיין לא מראה לי שתוקן

גם לי יש אותה בעיה. עדכנתי את הקבצים, שמרתי ועדיין במערכת תרגילים מופיעים הפתרונות הישנים.

היי, תוכלי לשתף אותי באיזה תרגיל ניסית לעלות? ה URL שאת רואה את הפתרון הישן גם יעזור מאוד.

האמת שבכמה תרגילים ממגוון מחברות, זו לא בעיה של מחברת אחת… ניסיתי להעלות שוב את תה אמריקה (1 ו-2), מבריחים מהבריכה (1 ו-2), קיפיק… כל מיני

@nogaviran, נשמע ש־@gal432 תיקן את זה עכשיו. תוכלי בבקשה לבדוק שוב?

הידד! עובד! תודהה @Yam

היי @nanamordov שבוע טוב, את אמורה להעלות את זה מחדש, בקישור ששמתי למעלה בסעיף 1 ואחרי שאת מעלה את זה, התרגיל המתוקן מתעדכן.

תודה רבה רבה, הפעם עובד!
ערב טוב :slight_smile:

לכל השואלים, עדיין אפשר להגיש את התרגילים למרות שאתמול נגמר הזמן, רק כדאי שתזדרזו, האתר של העלאת התרגילים אמור להיסגר עוד מעט.
שבוע טוב ויום נפלא לכולם!

ערב טוב ים @Yam אני מציע לתקן באשכול שאלות הנפוצות עד מתי אפשר להגיש את התרגילים, יש שם כמו סתירה כזאת, זה יכול לבלבל תלמידים שעוד לא הגישו הכל. תודה על ההשקעה שלך לילות כימים! (לא בהלצה, אלא באמת… :grinning:) מיום ליום אני מתפעל יותר ויותר איך אתה כל כך משקיע בשביל הקורס!

תודה! זה מה שקורה כשעושים העתק הדבר :slight_smile:

היי,
ניסיתי אתמול בלילה להעלות תיקון סופי שלי לתרגיל “קיפיק הצב” אך המערכת לא שמרה אותו.
שמרתי במחברת ועשיתי רענון מספר פעמים לעמוד של מערכת פתרון התרגילים ובהפרש של כמה שעות, אבל זה עדיין לא צלח…
היום אני רואה שהתעדכן העמוד של מערכת בדיקת התרגילים מאחר והתחלנו את שבוע 2.
האם יש דרך לראות אם התיקון שלי עבר? או האם ניתן עכשיו לתקן מחדש? ובכללי איך זה שזה לא התעדכן? (ראיתי שזו הייתה תקלה שכבר טיפלו בה)
תודה!

היי @ofir.aviv8 כבר אי אפשר לתקן, הם סגרו את האתר של בדיקת התרגילים לשבוע 1, אולי תשאל את ים אם אפשר שמישהו יגיד לך אם זה תוקן, אבל נדמה לי שהעיקר שהעלית את כל התרגילים, וזה מספיק, גם אם טעית בכמה מהם, העיקר שתפנים מה היה הטעות וגם שהעלית את התרגילים. גם ככה אפשר לקבל את התעודה (כך נראה לי).

איזה באסה… טוב תודה!