אחרי תיקון באתר הגשת תרגילים, ההערות עדיין נשארות למרות שתוקנו

אני לא יודע אם זה כבר מוכר. אחרי שהעלתי תיקון למספר התרגילים, שמתי לב שכל הערות עדיין נשארות על אותן השורות ולא נמחקות, למרות שהם תוקנו.

מצורפת דוגמא כתמונה:

אני מניח שהערה נמחקת בבדיקה אנושית. זה לא משהו נורא, רק קצת מבלבל.

בנוסף רציתי להודות על ההשקעה והיוזמה של כל מדריכי הקורס. אני מאוד מעריך שיש תרגול במחברת על כל נושא, זה ממש עוזר להטמיע את החומר. תודה רבה על הכל.

איך מעלים תיקון לתרגיל שכבר נבדק?

זה רק הבדיקה הראשונית , ע"י מערכת אוטומטית.
ע"י הקישור הזה

יש מצב טוב שהמערכת לא קולטת מחדש את התרגיל שהעלית ומסמנת את היוזר שלך בתרגיל X כבעייתי בגלל בעיית רווחים או משהו אחר שהמערכת קלטה בפעם הראשונה (ולא בודקת שוב פעם שנייה)
( @Yam - להיכרותך לבאג הזה )
או - שפשוט צריך לחכות קצת שיתרענן והמערכת תזהה שעלה תרגיל חדש במקום מה שהיה ותבדוק אותו מחדש .

מה זאת אומרת מסמנת את היוזר כבעייתי? @Netanel
מה זה הראה לך?

תודה, זה באג ידוע. אנחנו עובדים על לטפל וכנראה ישוחרר תיקון הערב.

@Yam
בדקתי את זה טיפה , גם אחרי ששמתי את התשובה בשורה ריקה שלאחריה , הטעות בשורה הראשונה (שמסומנת כשורה אדומה) מהעלאה הקודמת , עדיין היתה שם .
וזה לא בעיה של רענון , גם את זה בדקתי , העליתי תשובה שגויה לשורה 2 , וזה ישר כתב לי ששורה 2 בעייתית (בנוסף למה שזה כתב על שורה אחת שבאותו זמן היתה ריקה) ,
לאחר מכן כתבתי תשובה נכונה בשורה 3 .
מצורפת דוגמא להמחשה :

מה שגורם לי לחשוב שזו בעיה שהמערכת האוטומטית לא יודעת לזהות מחדש שורות שכבר הועלו אליה / לא יודעת למחוק את התראה על השורה הבעייתית ומה צריך לתקן בה .
מקווה שאני מובן .

אה, אז כאמור, שמירה של הערות מהעלאות קודמות זה ספציפית באג ידוע שיתוקן (אני מקווה) הערב.

יכול להסביר איך העלית תיקון למערכת התרגילים?

ע"י הקישור הזה.
צריך להעלות את המחברת שבה התרגילים שרצית לתקן. לפי המספר, בהערה של ה-UPLOAD #, המערכת כבר תבין לבד איזה תא ליחס לאיזה תרגיל ותשמור את התרגילים בהתאם. יש להיזהר כי המערכת דורסת כל תרגיל שהיא מוצאת בתאו את ההערה של UPLOAD # עם מספר ושומרת אותו מחדש.