איפה מחברות שבוע 2

האם לא עלו עדיין מחברות שבוע 2?
עכשיו זה כאילו עדיין השבוע הראשון, או ששבוע שעבר היה שבוע 1 ואני סתם לא מוצא את המחברות לשבוע 2?

(וסתם שאלה, למה זה לא מרשה לי לפתוח נושא עם כותרת קצרה מ15 תווים? ניסיתי לשלוח את השאלה הזאת עם הכותרת “מחברות שבוע 2” וזה התריע שחייב להיות לפחות 15 תווים)

מחברות של השבוע השני יעלו ביום ראשון הבא, עכשיו אנחנו עדיין בשבוע הראשון :joy:

ולגבי שאלת ה־15 תווים – הפורום הוא מקום לתיעוד ידע כך שיהיה אפשר להשתמש בפונקציית החיפוש ולהגיע מהר לתשובות שניתנו לאנשים אחרים (ענינו נניח כבר כמה פעמים על שאלת שבוע 2).
אנשים נוטים לזלזל בזה ולכתוב כותרות כמו “בעיה” או “לא מצליח לי”, וזה מקשה פעמיים: גם על הסגל שמנסה להבין את הבעיה מהר ולעזור לפתור אותה מהר כמה שאפשר, וגם על מי שמחפש אחר־כך.
כשמכריחים אנשים לכתוב 15 תווים בכותרת זה גורם להם לחשוב פעמיים על פרסום הנושא, על התוכן בו ועל כותרת אינדיקטיבית שתעזור בעתיד לאנשים אחרים למצוא את התשובה לשאלה שלהם.

אפילו הכותרת שלך הפכה להיות קצת יותר ברורה בעקבות זה, כשחושבים על זה :slight_smile:

עברו 10 ימים ואני לא מצליחה למצוא את המחברות של השבוע השני… חיפשתי באשכולות הנהלה, בשאלות נפוצות… ולא מוצאת. הגעתי להודעה הזאת כי חיפשתי “מחברות” בפורטל, אבל גם פה אין לינק\כיוון. אם מצאת בבקשה שתף? :slight_smile:

למען האמת יש קישור מודגש בהודעה הכחולה למעלה :slight_smile:
אבל צודקת, הוספתי גם בשו"ת

בזבזתי רבע שעה מהיום שלי על למצוא את זה, אני מרגישה מספיק מטומטמת גם ככה :laughing:

???
2020202020202020