העלאת מחברות לבדיקת תרגילים?

השאלה היא האם המספר בצד מייצג את מספר המחברת שצריך להעלות?
אני שואל את זה מכיוון ש(5) רשום לפני ארגז קרמבו והתחרגיל ארגז קרמבו מופיע במחברת (4), (11) מופיע לפני מבריחים מהבריכה והתרגיל הזה מופיע במחברת 4 גם.

התשובה הקצרה היא לא. המספר בצד מייצג את המספר X שצריך להוסיף בהערת upload רלבנטית.
התשובה הארוכה, תקרא את המדריך, בדיוק עונים על השאלות האלה שם:

לא .
העלאת המחברת הראשונה תפטור לך את שלושת התרגילים הראשונים ,כי היא כוללת בתוכה שלושה תרגילים …
השנייה כוללת אחת אז היא תפטור לך את הרביעית וכו’

שלום למדריכים.
בטעות רשמתי אותו מספר ב-Upload לשני תרגילים שונים, לאחר העליה אני רואה בתרגיל מסוים שני דפים. איך אני מבטל את זה בכדי לעלות מחדש בצורה מסודת?

היי, אני לא מדריך :slight_smile:

2 הדפים שאתה רואה, זו הצגה של 2 הגרסאות של תרגיל שהעלת. הסגל כשיבדוק את התשובות שלך לתרגיל יתייחס רק למה שהכי עדכני, ז"א למה שמופיע בעמוד בעל המספר הכי גדול. במקרה הזה 2.

אחד התרגילים שסימנת באפלואוד הוא בטוח נכון וזה שרצית להעלות. אז מה שתצטרך לעשות זה למחוק את הערת האפלואוד במחברת שלך עבור התרגיל שהעלית בטעות, ואז לשוב ולשלוח למע’ התרגילים את הקובץ שבו הערת האפלואוד נמצאת במקום הנכון עבור התרגיל הרלבנטי שאתה רוצה להעלות.
לאחר ההעלאה, אתה תראה דף מס’ 3 לאותו תרגיל במע’ הגשת התרגילים עם הגרסא הנכונה.

הי, תודה רבה על עזרתך.
אכן עשיתי כך, הבעיה היא שכאשר אני רוצה לעלות פתרון נוסף הקובץ לא עולה משום שמופיעה “הצצה” ולא “שלח” בכל התרגילים של החוברת.
כאשר אני מנסה לעלות קובץ שלא קשור לתרגיל מסוים הקובץ לא מעדכן את מה שעלה כבר.
האם יש לך הצעה נוספת לפתרון הבעיה?

הוסף בשורה התחתונה של התאים שאתה רוצה להעלות מחדש # Reupload.
אם זה לא עובד, שלח פה את התמונה של התא שאתה מנסה להעלות.