איפה השיעור הראשון? – כאן!

הצלחתם להכנס ולהתחיל ללמוד?

כן, הקישור- https://www.youtube.com/watch?v=Uj4yPJs44i8&feature=youtu.be

כדאי שתפתחו בטלגרם, הקבוצה בווטצאפ כבר מלאה

היי, התחלתי לראות את השיעור ואני לא מצליחה להוריד אנקונדה פייתון למחשב ויש לי windows
תוכלו לעזור לי בבקשה?

עינת, ניסית להוריד מהקישור הזה
https://repo.anaconda.com/archive/Anaconda3-2020.02-Windows-x86_64.exe

ים האם יהיה חלק 3? והאם יש כבר שיעורי בית? :slight_smile:

כן, זה מופיע כשגיאת רשת

אני מצליח להוריד מהקישור הזה (ניסיתי עכשיו שוב)

היי לא מצליח להתחבר לקבוצה:/

הי, אני עם מאק (לצערי) ורוצה לוודא שאני מתקינה נכון כפי שנאמר בוידאו - מי מסגל ההדרכה יכול.ה לעזור? :slight_smile: בתודה מראש!

ובהרחבה, ניסיתי לפי ההוראות שנתנו פה ובאתר בלינק בשרשור השני, אבל זה טוען שזה כבר מותקן, ואז טוען שההתקנה נכשלה, ואז לא מוצא את האפליקציה, ואז טוען שאין לי מספיק מקום (הערב פיניתי מלא) - מתנהג קצת כאילו התקין את זה כמה פעמים אבל מרגיש לו כאילו לא התקין בכלל. אשמח לטראבלשוטינג :frowning:

הי לירון, מאמין שאת מתכוונת להוראות ששלחתי בהודעה אחרת כאן בפורום.
ביצעת בעבר התקנה של pyhton כלשהו על המק?
נסי לראות אם אכן בוצעה התקנה על ידי לחיצה על הזכוכית מגדלת בחלק העליון של המסך ותכתבי Anaconda-Navigator --> אם קיימת תוצאה סימן שהתוכנה הותקנה.
במידה ולא… אז לא :wink:
התוכנה עצמה לא שוקלת יותר מידי כך שאם היתה בעיית מקום במחשב הוא היה ״מציק״ לך עוד לפני. אשמח לנסות ולעזור לך להתקין step by step אבל אני צריך קצת יותר אינפורמציה או צילומי מסך שיתנו לי קצה חוט.
את מוזמנת לשלוח הודעה פרטית פה בפורום
דור

היי :slight_smile:
אם יש לי PyCharm מותקן על המחשב זה יכול לעשות לי בעיות?

זו כביכול ״חליפה״ שונה מזו של האנקונדה.
תסירי את הpycharm ותתקיני מחדש את האנקודנה לפי השלבים במדריך.
בהצלחה

ניסיתי לבצע אחת הרגע, זה נתקע באמצע, ומאז כשמנסה להתקין אומר שההתקנה נכשלה ומצד שני לא מראה דרך to launch anaconda. מראה בטרמינל שזה directory שקיים ויש קבצים שהותקנו בוודאות שאני מוצאת ידנית בהארד דיסק אבל אני לא מצליחה להגיע למצב שההתקנה מסתיימת בהצלחה ואני מצליחה to launch anaconda

תודה!

לא אמור. אלה שתי תוכנות שונות, שאתה יכול לעבור ביניהן כרצונך.
מהמעט שראיתי אנקונדה יותר נוחה ויוזר פרנדלי בהרבה מובנים

הלכתי כבר לאיבוד פה… חוץ מההתקנה של jupyter notebook והקבצים של השיעור, היה עוד משהו?
איפה חלק 2?

תחפשי בגוגל תוכנה למק שנקראת AppDelete. היא לא נמצאת ב app store.
לאחר התקנה יפתח חלון קטן. תפתחי בנוסף את ה finder ושם תנווטי ללשונית של applications. כל אייקון עם אזכור כלשהו של python או pycharm תגררי לחלון של הAppDelete ודרכה תמחקי את כל שאריות הקבצים.
מחכה לעדכון

חלק 2 הוא ההתקנה של אנקודנה והפעלה של מחברת שבוע 1 דרך jupyter notebook.
@Yam עידכן פה בפורום שיעלו עוד הדרכות בימים הקרובים (עד יום ראשון).
פרסום שלהם יופץ בהודעה המקורית:

תודה! אבל אני צריכה את ה-pycherm למשהו אחר…
בנתיים הצלחתי למצוא דרך ששניהם יעבדו…מקווה שלא יהיו בעיות בהמשך