ברוכים הבאים לקורס "לומדים פייתון"!

תודה רבה על הרשמתכם לקורס הפייתון “לומדים פייתון”!

קודם כל, רצינו להרגיע אתכם – אם קיבלתם את המייל הזה, ראו את הרשמתכם לקורס כמאושרת.
מנגד, אם יש לכם חברים שלא קיבלו את המייל הזה – כנראה שהם נרשמו עם כתובת מייל שגויה ויצטרכו להירשם שוב.

לכל השאלות שלכם (או של חברים שטרם נרשמו) הכנו עמוד שאלות נפוצות, או FAQ, ואתם יכולים לראות אותו כאן.
אם יש לכם שאלות נוספות שלא מופיעות בו – נשמח שתשאלו אותנו ואנחנו נדאג להוסיף לשם את התשובות.

רצינו לעדכן שבשל העובדה שנרשמו מעל 3,000 חניכים לקורס, פי יותר מ־5 מהכמות שצפינו, אנו דוחים את הפתיחה ליום חמישי (עם סיכוי נמוך לדחיה קצרה נוספת), כדי להערך בצורה מיטבית לכמות התלמידים ולהכין את החומרים באופן הטוב ביותר.

מבטיחים להמשיך לעדכן בכל התפתחות.

בנוסף, אם יש לכם חברים שעוד לא נרשמו, אנחנו נשמח מאוד לעזור גם להם ללמוד פייתון – הנה קישור להרשמה, והנה קישור לפוסט עם פרטים נוספים.
תרגישו חופשי להעביר להם את המייל הזה ולצרף אותם לקורס – ללמוד עם חברים זה תמיד יותר כיף :slight_smile:

ודבר אחרון – מצרפים לכם פה סרטון קצר ודי מדהים על תכנות מזווית לא קונבנציונלית, שמאוד מתחבר ללמידה שנעשה בקורס.
מוזמנים לצפות, נשמח לשמוע מה חשבתם עליו.

פה לכל שאלה,
הצוות

נשמח לעזור לכם!

פתחנו עבורכם את הפורומים שלנו, בהם תוכלו להתדיין ביניכם, לשאול שאלות ולבקש עזרה לכל אורך הקורס. בקרוב תקבלו הזמנה לתיבת המייל שלכם.

סרטון נייס, נותן מוטיבציה ללמוד!

אולי כדאי לפתוח קבוצת whatsapp?

אני מאמין שיהיה קשה לנהל קבוצת ווטסאפ של כמה אלפי אנשים שנרשמו, אבל אין לנו בעיה עקרונית שמישהו ייקח את זה על עצמו :slight_smile:

מדהים ! מחכה להתחיל כבר!

אם אני לא טועה בטלגרם יש אפשרות לנהל קבוצה גדולה כזאת (ולתת רק לאדמינים אפשרות לכתוב בקבוצה)

גם בוואצאפ יש אפשרות כזו, אך אני לא בטוח אם אפשר לצרף לקבוצה שלושת אלפים אנשים

היי ים, במידה ויש לי שאלה אישית איך אוכל לפנות אלייך?

עדיף לפרסם שאלות בפורום הפומבי, אבל אם השאלה באמת אישית ניתן לגשת במערכת ההודעות הפרטיות.

לחץ על התמונה שלי, ואז “הודעה”.

אפשרי עדיין להתקבל לקורס, מי שלא הספיק להירשם??

היום יום חמישי!!
יום חמישי!
:slight_smile:
האם הקורס מתחיל??

היי, כמו רבים פה לא קיבלתי מייל אחר חוץ מזה, האם היום ב19:00 צריך להיכנס לפורום זה?
תודה רבה

היי,
חברים שלי רצו להירשם לקורס אבל ההרשמה נסגרה. יש אפשרות להירשם עדיין?

המקסימום זה 257 אנשים