מתקשה עם מודול timeit

אהלן,

בשימוש ב-timeit מתקבלת הודעת השגיאה על חלק מהתוכן של הקוד למדידה: name ‘path’ is not defined. אינטואיטיבית נשמע לי הגיוני שיש שם בעיה, כי המקטע שהעברתי למדידה לא מכיל את תחילת הפונקציה שבה מתקבל הפרמטר, ואז בגלל זה אולי timeit לא יודע מה זה path. חשבתי שאולי צריך להגדיר את זה תחת משתנה setup, אבל אני לא בטוחה איך עושים את זה כי בחיפושים שלי מצאתי דוגמאות רק לייבוא מודולים ולא למה שאני מחפשת.

תודה למסייעים!

את דוגמת הקוד כדאי להוריד.

נראה לי ש path שאת רוצה לא מזוהה בתור משתנה. לדעתי יש דרך לפתור את הבעיה הזו - למדנו איך לדחוף משתנים לתוך טקסט (אבל לא בדקתי איך זה עובד פה).
בנוסף, יש מודולים אחרים שאפשר להשתמש בהם עם יותר גמישות אולי.

ניסיתי לדחוף משתנה כפי שלמדנו אבל זה לא עבד :frowning:
קיבלתי עוד פעם הערה על שם לא מוגדר, הפעם לא על path אלא על חלק מתוך ה-path שזה לכאורה התקדמות אבל לא ברור לי איך להתקדם עם הבעיה.
נראה לי שאנסה מודול אחר. ואמחוק את המקטע.
תודה על העזרה!

אם זה עובד לכאורה עבור חלק מהpath , הייתי בודקת שוב מה בדיוק קורה שם (האם path מוגדר נכון וכו’)

השתמשתי במודול הזה בתרגיל עבר כלשהוא, כי מדד הזמן אמור להיות רגיש \ מדויק יותר, אבל זכור לי שגם אז לקח לי די הרבה זמן להגדיר נכון את הפונקציה, ויש לפחות מודול אחד שלדעתי הרבה יותר קל להשתמש בו. בייחוד מכיוון שמטרת התרגיל היא טיפול בשגיאות זה הכיוון שבחרתי ללכת בו, אבל עכשיו זה נראה לי מאתגר יותר :thinking: