עבודה עם THREADS - המלצות לפרוייקט חדש ייתקבלו בברכה

שלום, מקווה ש ים עדיין לא משחק בפלייסטיישן ויש לו זמן לענות לי, חחח…

אני מחפש הדרכה / עמוד או פרוייקט להישען עליו כדי ליצור פרוייקט חדש בעבודה.
מטרת הפרוייקט (ככה היה נראה לי הכי קל לאפיין אותה ) היא לבדוק אימיילים עם תכולה מסויימת, ולעשות עליהם פרוססינג.
ביססתי את הרעיון על ט’רדינג, משום שפונקציית אסינק לא ממש תעזור לי, כי אני משתמש בעיקר בכתיבה/כתיבה לדיסק רוב הזמן. ( אולי אני טועה במחשבה - אשמח להבנות )

עיקר הבעיות שלי בתכנון הפרוייקט:

1. בהנחה שהטוקן של האתר API שלי עדיין בתוקף, אני לא רוצה לשבור אותו ביצירת טוקן חדש. ( בט’רד 1 אני מוריד תוכן, בט’רד 2 אני מעלה תוכן )

2. האם ניתן לשים איזה טיימר של השניות וליצור אוטנטיקציה מחדש כשזה נגמר? או שאין צורך לדאוג לזה וכל פעם שאני מוריד/מעלה לאתר, ליצור לי API SESSION?

3. איך אני “מעביר” תוכן מט’רד1 לט’רד2? האם זו פונקציה רגילה?
    אין לי בעייה ליצור זום ולשלם למישהו על בירה בכייף לקבל הסבר ענייני, ואין לי בעייה לקרוא מאמרים שמסבירים משהו כזה - אבל אני צריך פוקוס.

בקובץ המצורף, WORKFLOW.

אני מרגיש שיש לך קצת יותר מדי unknown unknowns כרגע, וכדי לפתור לך הכל נצטרך לנהל סשן ארוך שבמסגרתו אצטרך לנסח כמה פוסטים ממש ממש ארוכים, וכרגע לצערי זה לא ייתאפשר.

אולי במקומך הייתי מתחיל לממש את זה בצורה לא ממוקבלת, ואז עובר ללקרוא על מקבול ואיך עושים אותו בפייתון – ומשנה את הקוד כך שיממש את המיקבול.
ככה תפתור לפחות שכבה אחת של חוסר ודאות וזה יאפשר לך לגשת בראש יותר שקט למימוש של המקביליות.
כהתחלה, הנה כמה קישורים מועילים:
http://masnun.rocks/2016/10/06/async-python-the-different-forms-of-concurrency/

בגדול. 3/4 מהקוד רשום כפי שרשמת. בצורה לא ממוקבלת.
שאלה. למה לעבוד עם אסינק? ולא עם ט’רד?

מה החסרונות ב־async/await כפי שאתה מבין אותם?

סליחה על המענה המאוחר, אני צריך לפלטר הודעות כאלו שיגיעו אליי ולא ייטמעו ב 500 הודעות שלא נקראו…
להבנתי, אסינק טוב לביצוע פעולות של “לחכות שפייל יירד מהרשת”, או לחכות לפעולת IO שתגמר עד שנעשה משהו אחר.

במקרה שלי, אני מוריד קובץ מהרשת, כן, נכון, אבל ישר לאחר מכן, צוואר הבקבוק שלי הוא לעשות לה UNZIP, ואז לבצע תהליך של DECRYPT, התהליך הזה “גומר” את ההארדיסק.

אממה, במקרה שאני חושב, אני כן רוצה לומר לו, להמשיך להוריד במקביל קובץ אחר, על CORE אחר, ואז לעבוד עליו ולבצע את כל התהליך. וחוזר חלילה…
מבולבלים? גם אנחנו…