שאלה לגבי שליחת מידע דרך sorted

אשמח לעזרה,לא כל כך הבנתי כיצד מתנהלים עם שלחיחת ארגומנטים דרך הפונקציה sorted

כמו שאתם רואים כאשר אני שולח נעלם לפונקציה דרך sorted הוא שולח רק את האיבר הראשון לעומת זאת בדוגמא שמופיעה במחברת נראה שהוא מעלה את כל האיברים כל פעם. כנראה שזה קשור לכך שמדובר בקובץ (zip(students, grades ולא סתם מערך כפול רגיל אבל עדיין זה לא ברור לי עד הסוף איך זה מתנהל.

*בדוגמא שהבאתי למעלה רציתי לסדר את המערך הכפול דרך האיבר השני בכל list פנימי.
אשמח אם מישהו יוכל להאיר את עיני :upside_down_face:

תודה רה אבל נראה שבדוגמא שהובאה בקישור ששלחת הSORTED אכן שלח אכן את כל האיבר ( 8,‘david’) אבל בדוגמא שאני הבאתי למעלה רק הארגומנט הראשון בכל list פנימי נשלח תשימי לב שזה הדפיס לי a b c במקום [3,‘a’] וכו…
אולי זה קשור לכך שבדוגמא שאת שלחת בקישור זה list של tupels, אבל למה שזה יהיה משנה?

אני חושבת שהבנתי את השאלה. מה שאתה עושה בפונקציה שלך זה לעבור על האיבר הראשון ולהחזיר אותו, במקרה הזה זה תמיד האות. אתה לעולם לא תגיע לאיבר השני כי אתה מחזיר את האיבר שיש באיטרציה הראשונה - ובכך יוצא מהפונקציה.

נכון ככה חשבתי שזה עובד אבל בדוגמא שהבאתי למעלה במחברת האיבר השני נשלח גם, וכן בדוגמא שאת הבאת, כל האיבר הפנימי נשלח ולא האיבר הראשון שנמצא בכל איבר פנימי.

הדוגמא לקישור ששלחת לטובת שאר עוקבי הפוסט, (שם ניתן לראות שכל מבנה פנימי נשלח לפונקציה.

כל האיבר הפנימי נשלח גם אצלך, אתה פשוט יוצא מיד לאחר האיבר הראשון בתוכו בגלל שיש לך return מידי

נכון את צודקת זה עובד יופי :innocent: