בעיה בהתקנת מודולים ב Pycharm

עריכה: מצאתי את הפתרון לבעיה שלי (ואולי גם שלכם), הפתרון מוסבר בסרטון המצורף.

התחלתי לעבוד עם פייצ’ארם. יש לסביבה הזו פיצ’ר נהדר שבו אם המודול לא מותקן אז הולכים לשם שלו, לוחצים אלט + אנטר, וישר נפתחת האפשרות להתקין אותו. הבעיה היא שזה תמיד נכשל ואני מקבל הודעות שגיאה שנראות ככה. אציין שאני משתמש בגרסה המקצועית של פייצ’רם (יש לי גישה בחינם כי יש לי כתובת מייל של סטודנט באמריקה) ובפייתון 3.8 (עדכנתי גרסה בהמלצתו של ים כדי לנסות לתקן איזו בעיה בג’ופיטר). בפרויקטים האינטרפטר שלי הוא conda. מאחר ואני לא יכול להתקין מודולים אין לי אפשרות לבצע את התרגילים, אז אם למישהו יש עצה…

Collecting package metadata (current_repodata.json): …working… done
Solving environment: …working… failed with initial frozen solve. Retrying with flexible solve.
Collecting package metadata (repodata.json): …working… done
Solving environment: …working… failed with initial frozen solve. Retrying with flexible solve.

PackagesNotFoundError: The following packages are not available from current channels:

• sounddevice

Current channels:

To search for alternate channels that may provide the conda package you’re
looking for, navigate to

https://anaconda.org

and use the search bar at the top of the page.

אז נראה שמצאתי את הפתרון לבעיה, אבל אני משאיר את הפוסט כי יכול להיות שהוא יועיל למישהו. הבעיה נובעת מזה שכשעובדים עם אנקונדה חשוב מאוד שהאינטפרטר שנבחר יהיה pythonw.exe. מצ"ב קישור לסרטון על איך לפתור את הבעיה. החלק הרלוונטי מתחיל בערך ב 5:00 של הסרטון. רצוי לראות אותו בסבלנות ולעקוב אחר ההוראות.

רק אוסיף לפוסט החשוב שלך שהדבר רלוונטי מאוד גם ל-VSCode למיטב הבנתי.