ה- Method ואחד התרגילים הקשורים לנושא לא ברורים לי

לא הבנתי בכלל מה אני אמור לעשות פה, וכל נושא ה-Method לא ברור לי בכלל בראש.

בנוסף לא הבנתי לגמרי כיצד ה-strip קובע מאיזה חלק עד איזה חלק במחרוזת, הוא מנקה לפי התווים שנמצאים בתוכו. (וגם למה התו ~ מופיע אם הוא לא נמצא כלל במחרוזת?)

אנסה להסביר את דרישות התרגיל עם דוגמה, אבל חשוב לציין שהתרגיל צריך לעבוד באופן כללי עבור כל זוג מחרוזות.

1. נניח שהמחרוזת הראשונה שלנו היא “אלמוג” והמחרוזת השניה היא “אל”. התוצאה המצופה היא הדפסה של “Yes!” בגלל שבחצי הראשון של המחרוזת הראשונה נוכל למצוא את המחרוזת השניה.
  2. עכשיו נניח שהפכנו בין המחרוזות - הראשונה היא “אל” והשניה היא “אלמוג”. האם המחרוזת השניה נמצאת לפני אמצע הראשונה? לא, המחרוזת הראשונה אפילו לא מכילה את המחרוזת השניה, בפרט לא בחצי הראשון שלה. במקרה הזה נדפיס “No!”.
    דוגמה נוספת יכולה להיות למשל שהמחרוזת הראשונה שלנו היא “אלמוג” והמחרוזת השניה “וג”. גם כאן נדפיס “No!”, כי למרות שהמחרוזת השניה קיימת בראשונה היא לא נמצאת לפני האמצע שלה.

לגבי נושא המתודות באופן כללי - נסה לקרוא שוב את המחברת ולוודא שאתה מבין את הדוגמאות וקטעי הקוד השונים. נשמח לעזור פה עם שאלות ספציפיות אם תצטרך :slight_smile:

מפנה אותך לתיעוד של strip כאן. היא תסיר תווים מההתחלה ומהסוף עד שהיא תיתקל בתו שאותו היא לא התבקשה להסיר.

אין שום מניעה מלבקש הסרה של תווים שלא נמצאים במחרוזת בכלל.