התקנה והפעלה מmac

שלום,
אופן התקנת אנוקנדה פייתון וג’ופיטר נוטבוק היה מעט שונה מאיך שהוצג בסרטון שהתפרסם,
כנראה בעקבות שימוש במערכת הפעלה של מק.
לא הצלחתי לפתוח את המחברות, האם אפשר להעלות סרטון הדרכה מותאם למק?
תודה רבה!
דניאל

היי דניאלה, גם אצלי במק פשוט פרשתי את תיקיית week1 לדסקטופ, כך היה קל יותר למצוא את המחברת. כשפותחים את הג’ופיטר, כל התיקיות נחשפות, אך במאק כנראה התקייה נפרשת בצורה אוטומטית לאחת התיקיות הפנימיות. פרישתה באופן ידני לדסקטופ, תקל על מציאתה ועל השימוש בה.

אני עדיין לא מצליח להתקדם בהתקנה/פתיחת הjupyter notebook. מאחר ואני לא מוצא כלום במחשב שירד עם הפייתון ביחד, אני מנסה להוריד את הג’ופיטר בנפרד אבל זה מוביל אותי להסבר שאני יכול להוריד את זה בעזרת conda, pip, pipenv or docker.
אני מנסה להכנס לתוכנת הפייתון בשביל להזין את הקוד שהם טוענים שצריך להזין על מנת להתקין את זה, אך לא מצליח אפילו לגרום לתוכנת הפייתון להפתח בעצמה.
המסקנה היא שאני אבוד ולא מצליח להעלות את זה. אין הסבר יעיל לגבי איך עושים את אותו הדבר עם מק ועושה רושם שאצטרך לחכות עד שמישהו יעדכן לגבי זה.

מקווה שמישהו פה יוכל לעזוב בהסבר קצת יותר פרטני, תודה.

הצלחתי לפתוח בדפדפן הchrome את ג’ופיטר ולהעלות ידנית את התיקייה (אמנם ללא התמונות הנלוות) ולאחר מכן הצלחתי לפתוח את הדפדפן ולכתוב את “הקוד הראשון” (print). לא יודע אם זה מספיק טוב למטרות הקורס או לא, אבל בינתיים זה עובד.