Jupyter מבקש ססמא והאנקונדה לא מעלה אותו

היי, שעה לפני ההגשה (כיף) ג׳ופיטר החליט להתאבד לי.
הוא רוצה token or password (לא לצורך הגשה אלא לצורך העלאת המחברת בכלל) ואני מנסה לעשות לו launch מחדש והאנקונדה תקוע.
יש תרגיל שאני חושבת שהגשתי גרסא לא טובה שלו. כבר תיקנתי אותו אבל לא הספקתי להגיש את הגרסא החדשה, שאני מקווה שהיא עובדת.
הבעיה היא שלא סיימתי לפתור את התרגיל השלמה.
אני יודעת שאני אחת מ5000 וסליחה על ההטרדה אבל אם זו ההזדמנות היחידה שיש לי להגיש את תרגיל ההשלמה, אני לא יודעת מה לעשות. מניחה שאאלץ להמשיך לעשות את הקורס ללא תעודה…
תודה רבה על הכל!

הסיסמה (token) מופיעה בחלון השחור שנפתח יחד עם הג’ופיטר. תעתיקי אותה משם :slight_smile:
להבא אפשר לקבל תשובה בזריזות באמצעות החיפוש: https://forums.pythonic.guru/search?q=token

חשוב לי לציין גם שאף תרגיל שעשיתי מעולם לא נבדק עדיין, שזה מובן לחלוטין בהתחשב בעומס העצום שאתם נמצאים בו, אבל קשה לי לדעת אם יש שם משהו שדורש תיקון או לא בהינתן שזה לא נבדק. לזכרוני חוץ מרש״י וככל הנראה התרגיל האחרון במחברת האחרונה, הגשתי הכל תקין.

האם תהיה אפשרות להגיש תיקונים במידה ויימצא מאוחר יותר שתרגיל הוגש באופן לא תקין, שלא ידענו עליו מראש?

זה לא כ"כ סביר שאף תרגיל שעשית לא נבדק מעולם מכיוון שבקנו רוחבית לפחות 6 תרגילים.

על כל התרגילים כתוב לי רק הצצה או לבדיקה, אולי אני מפספסת משהו?

“לבדיקה” זה אומר שבדקו

וואו, סליחה על האיטיות המרשימה :slight_smile: עד עכשיו לא הבנתי את זה. #ידפרצוף

אני על מאק (ארור), האנקונדה תקוע לחלוטין ואין שום חלון שחור. :frowning: מנסה לאתחל ולא עוזר…

רק דבר שלא הצלחתי להבין, אם ובלי קשר. אם יש תרגיל שיצא לא תקין, אם לא מגישים תיקון ותרגיל נוסף עד 3 ימים לאחר מועד ההגשה, לא זכאים לתעודה?