הפעלת ג׳ופיטר מהטלפון הנייד (ios, android, jupyter)

צהריים שלום,
אני בטוח לא מחדש לכולם אבל אחרי שהתחלתי לישון הרבה על הספה בתקופה האחרונה (הסיבות ידועות לכולם אני מאמין) ושהילדים רעבים ואוכלים רק במבה/עוגיות שאלתי את עצמי למה אי אפשר לפתוח את הג׳ופיטר בפלאפון (ברור שאפשר). זו אומנם לא הדרך הקלאסית והנוחה ביותר לכתוב שורות קוד אבל כן מאפשרת ליישם את ההברקה באיזורי נוחות שונים בבית.
אז למי שמעוניין:
משתמשי אפל תורידו את: carnets
משתמשי אנדרואיד תורידו את pydroid3 ותעברו על המדריך הבא

ועוד משהו…
את המחברות אחרי שחילצתם מהzip צריך לשמור בענן כלשהו (drive או icloud) כדי לייצר סנכרון ולא לעבוד על קובץ נפרד במחשב ובנייד.

הבהרות משפטיות:

1. הכתוב מעלה הינו בגדר המלצה השימוש באחריותכם בלבד. כל תקלה ו/או אי שמירת הקוד אינם יספקו תירוץ לסגל על הגשה מאוחרת.
  2. לא עבדתי יותר מידי בתצורה הזו ככה שאני לא יודע להצביע על בעיות כלשהן (הן בטח יופיעו בהמשך על ידי מלומדים אחרים)

בברכה, שלום

עובד! תודה רבה.
האם אתה יודע על אפשרות לפתוח את זה מתוך התיקייה עצמה? ככה שרק היא תופיע כשהjupyter יפתח…

לא כל כך הבנתי את השאלה
אם מדובר על אנדרואיד אז אבדוק על מה מדובר בערב כי אני כרגע על אייפון

butwhy

כל הכבוד על הפתרון, אבל עדיין זה נשמע לי כמו עינוי סיני עתיק

אנדרואיד.
ים הדריך לפתוח את התיקייה (במחשב) ולכתוב מעליה, בכתובת, jupyter notebook וללחוץ אנטר, כך שכשהjupyter נפתח, מה שהיה בו זה רק התיקייה שרציתי שתפתח, לא כל תיקיות המכשיר, כמו שזה מופיע כעת.

אם זה לא מובן, אל תטריח את עצמך, לא נורא, תודה!!!

עובד (: לא רואה איפה זה יתפוס אותי אבל מקווה לא להשתמש בזה

היי לי יש אייפון, הורדתי את האפליקציה אבל כל פעם שאני מנסה לפתוח קובץ או את כל התיקייה מקבלת שגיאה
image

היי תוכל לפרט איך פותחים את הקובץ מדרייב
גם במחשב וגם בפלאפון כדי שיסתנכרן
כי הוא לא מופיע ב"כל הקבצים" בג’ופיטר

מצאת לזה אי פעם תשובה?

אני?
לא, לא הצלחתי…