סנכרון עם לוחות שנה אחרים כמו של Google או Apple

תיאור כללי

אפשרות סנכרון עם לוחות שנה אחרים כמו של Google או Apple.

מה ההצעה כוללת?

אפשרות יבוא ויצוא (או רק יבוא) של אירועים מלוחות שנה אחרים.

למה צריך את זה ? מכיוון שלאתר שלנו אין עדיין אפליקציה…
ורוב המשתמשים שלנו רוצים להוסיף את האירוע שלהם ליומן שלנו אך רוצים לעשות זאת בנוח בלי הצורך לפתוח דפדפן בנייד או לפתוח מחשב רק בשביל להוסיף אירוע. אז האפשרות לעבוד עם APIs שונים של לוחות שנה יעזור למשתמש לראות את סדר היום שלו בלי להפסיד דבר.

כולל שינויים בקוד? אם כן, איפה?

צריך להציג את האירועים שייבאנו בלוח בעמוד לוח השנה (frontend), וצריך לתת בקשת רשת כדי לקבל את האירועים החדשים (backend), ולהוסיף API.

האם יהיו שינויים במסד הנתונים? אם כן, איפה?

לא חובה, אבל אפשרי להוסיף את האירוע שייבאנו למסד הנתונים שלנו כדי לחסוך בקשה לAPI במקרה שכל האירועים כבר מסונכרנים.

האם יהיה שינוי ב־frontend? אם כן, איפה?

לא יהיה שינוי, אולי חוץ מצבע מסויים כדי להדגיש שהאירוע הגיע מלוח שנה אחר.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?

• לבדוק שהמידע הגיע בהצלחה.
  • שהוספנו את האירועים ללוח השנה ושהוצג בהצלחה.
  • שהוספנו את האירועים למסד הנתונים שלנו כאירוע “חוץ”.

ייתכן שפספסתי – האם שונה מהותית מיצוא נתוני לוח השנה/טיקט - Export Calendar?

כן, כי אני לא רוצה להוציא לקובץ אני רוצה לסנכרן את המערכת שלי עם מערכת אחרת, למשל שאירועים שנוצרו בGoogle calander יוצגו במערכת שלנו.
@Yam

אין צורך לתייג, אני מגיע לכולם :slight_smile:
בכ"מ יש גם את טיקט - יבוא אירועים מקובץ טקסט ללוח השנה: - מס׳ 6 מאת nirpn1 , ויחד הם די עונים על ההסתנכרנות מול Google Calendar (כל עוד הם באמת תומכים ב־iCalendar).
אני טועה? (יש מצב שכן, ואז אצטרך עוד הסבר)

מה שהם הציעו זה ייבוא וייצוא דרך קבצים…

אני מציע לא לעבוד ידנית עם קבצים אלא אוטומטי דרך הרשת.

משתמש יכול לסנכרן את חשבון ה-google שלו עם המערכת שלנו ככה המערכת שלו תציג לו גם את האירועים ״החיצוניים״, ואפשרי יהיה גם ליצור אירוע דרך המערכת שלנו ולתייג אותו כאירוע שיוסף גם בחשבון google והאירוע יתווסף גם למערכת שלנו וגם לgoogle calendar ככה ישמור על סנכרון בין כל החשבונות.

למה זה חשוב ?
כי למשל בחברה שלך עובדים עם google calendar ואתה מעדיף לעבוד עם iCalender אז זה מונע סיבוך ואתה יכול להנות משתי העולמות.

סבבה, השתכנעתי :slight_smile: צריך לקרוא בשביל זה על CalDAV

תודה רבה ! איזה כיף :upside_down_face:
ועכשיו איך להמשיך מכאן ? לחכות לחמש כוכבים ?

אני רואה שהשגת. פתח טיקט בגיטהאב ואתה יכול להתחיל לעבוד על זה