איך לקבל מידע מטופס ב Flask

הבעיה הייתה שהשתמשתי באחד המקומות בנתיב יחסי ולא אבסולוטי. פתרתי את זה עכשיו עם פת’ליב. כרגע שמתי שם את אחד מקבצי הטקסט לצורך הניסוי. אני כרגע עובד על פונקציה שתכווץ את כולם לקובץ זיפ כדי שניתן יהיה להוריד את כל השלושה בבת אחת. אני תוהה אם העובדה שהוא ממש מציג את הקובץ בדפדפן קשורה לזה שמדובר בקובץ טקסט (שאותו הוא מסוגל להציג) ואם יהיה שם קובץ זיפ זה פשוט יפתח דיאלוג בוקס להורדה.

טוב, אני כבר נואש לגמרי. אני מנסה כבר שעות לעשות דיפלוימנט. הכל עבד. האתר עבד כמו שצריך, הוריד קבצי זיפ נכונים הכל עבד יופי. סידרתי מחדש את האימפורטים על פי סדר אלפביתי והרצתי פעם אחרונה על המכונה המקומית וזה עבד. ואז עדכנתי את קובץ requirements.txt ועכשיו הירוקו נתקע בדיפלוימנט. ניסיתי לעקוב אחרי ההוראות בסטאק אוברפלאו שאמרו להוריד את השורות שבהם הוא נתקע, אבל זה קורה כבר עשרות פעמים, כל פעם עם שורה אחרת. אני ממש מיואש.

דקה של חיפוש בפורומים הייתה פותרת :slight_smile:

יצאתי טמבל. פשוט היה כבר כל כך מאוחר ועבדתי כל כך הרבה על זה שפשוט לא חשבתי על זה. בסוף פתרתי את זה בדרך הכי מכוערת שיש - הלכתי לגיטהאב שלי, חזרתי אחורה עד שמצאתי את הקובץ שבו התרחשו כל השינויים וערכתי את הקובץ ידנית בהתאם לסימונים (לבושתי בשעה הזו של הלילה לא ממש היהי לי כוח לחפש איך לחזור אחורה לגרסה קודמת בצורה אלגנטית).