לוח שנה - עיצוב שאלות והתייעצות עם צוות FE

היי כולם,

בגלל שאנחנו מקבלים הרבה פניות בנוגע לעיצוב האתר (למשל: מה הליאווט, CSS להשתמש, אם יש דברים להתבסס עליהם, אילו דברים יהיו דינמים, ואיפה הם נפתחים וכו…), ומכיוון שאין באפשרותנו להיות נוכחים בכל הקבוצות שמתקיימות במקביל.

החלטנו לפתוח אשכול בו @Ode ו @sagi.zo ואני נוכל לענות לכם על שאלות, לתת הכוונה בנושאים של UI (user interface) וגם בנושאים של UX במידה ויש.

אני אתחיל שאלה שנשאלנו השבוע דיי הרבה

שאלה: "האם יש css להתבסס עליו?"
תשובה: אנחנו עובדים במקביל עם bootstrap ועם מחלקות css שאנחנו מייצרים בעצמנו שתואמות את העיצוב שאנו שואפים להגיע אליו. לכן אני יכול להציע 2 אפשרויות:

1. להשתמש בבוסטראם בשביל דברים בסיסיים כמו כפתורים, inputs וכו…
  2. לעשות עם מינימום דיזיין - אבל בצורה שיהיה מובן איך אתם רוצים שהדברים יהיו.

לפה ולכאן, נצטרך כולנו לעשות התאמות לדיזיין אבל זה יהיה שכבר יהיו דפים ויהיה אפשר באמת להתייחס.

אתם מוזמנים תמיד להעלות פה צילומי מסך של דברים שעשיתם, לביקורת (לא רק מאיתנו כמובן מכל חברי הקורס)

לצד הטכני, אנחנו נשתדל להיות פה זמינים לשאלות והתייעצויות נוספות אם יש.
אל תהססו :slight_smile:

צוות חזק!!!
מחכים לראות תוצאות

מעתיק לכאן את השאלה ששאלתי בטלגרם לבקשתו של אביעד:
היי חברים יש לי שאלה אני כותב פי’צר של “עבור אל”, בשביל הפיצ’ר הזה אני צריך בסיס front end, האם יש כבר איזה בסיס שניתן לעבוד איתו? או שעלי לבנות בסיס משלי ובהמשך כבר נשלב בין הדברים?

תוכל לומר מה בעצם אתה צריך מבחינת ויזואלית ? (כפתור, אינפוט של תאריך, ועוד … )

כן, מבחינה ויזואלית אני אצטרך כפתור “עבור אל” וחלון אינפוט שאליו המשתמש יזין תאריך.

הלוח שנה בגלילה אבל עבור הפיצר הזה הכי נכון שזה ישלח בקשת פוסט עם התאריך לעמוד של הלוח שנה

מבחינת הגפתור פשוט תסדר את זה בדיב ואז אשתול את זה בתפריט