בודק אוטומטי css תרגיל Link 2

תגיות:

אשמח לעזרה בטיפול של ההערות של הבודק האוטומטי כאן:

תודה לעוזרים :pray:t2:

זה נראה שהערות על הקובץ של הhtml עצמו תנסה לפתוח אותו ולראות שם.
1 / בראשון לא הגדרת שפה לדף,
2/ בשני לא הכנסת בלוק כותרת לתוך ראש דף הHTML
3/ בשלישי נשמע שחסרה הגדרה של קידוד לדף.

image

זה מה שחשבתי, אך זה הקוד עבור החלק של הHEAD שנראה כי מכיל את כל מה שתיארת. האם יש דרך לעקוף את זה?

תודה מראש

היי, מציעה לך לבדוק היכן יש לשים את head ומה הוא אמור לכלול בתוכו.

זה באמת נראה מוזר. אפשר קישור לתרגיל בבקשה?

מתוך האתר של test your skills

היי,
מסתבר שהיה באג בבודק האוטומטי על קבצי CSS. התיקון נדחף לשרת, אנא הגישי שוב

עכשיו אני מנסה להעלות zip (כי יש תיקייה עם תמונות, css, html ועוד) וזה לא מעלה לי :sweat_smile:

נסי להוסיף קובץ טקסט עם המילה reupload בתוכו, לארוז zip חדש ולהעלות שוב

אחלה תודה, עבד לי :+1:t2: :tulip:

אני גם נתקלתי באותן שגיאות אוטומטיות בתרגיל Link 3, מה שמוזר הוא שלכל התרגילים לפני אין לי שגיאות ובשום תרגיל לא הוספתי את המבנה הכללי (DOCTYPE, head…) הכוונה היא לכלול את זה בכל התרגילים?

כן :slight_smile:
יכול להיות שהבודק האוטומטי עדיין לא עבד על HTML/CSS כשהעלית את התרגילים הקודמים

לא הצלחתי להעלות zip file - אפשר הסבר איך עושים זאת מהתחלה? יצרתי קובץ טקסט עם upload ובנסיון אחר reupload ובכל פעם מקבל הודעה של אובייקט שגוי.
ושאלה כללית לכל העלאות תרגילי ה-html: האם בשורה הראשונה מותר לכתוב upload כדי שהתרגיל יעלה עם סימן הסולמית לפניו כמו בתרגולי הפייתון (למרות שאז הוא מוצג ע"ג המסך)?

הוספתי reupload בסוף אחד מתרגילי ה-html שהעליתי כי דרסתי אותו עם תרגיל אחר -קיבלתי את ההודעה הבאה מהבודק האוטומטי:
הבודק האוטומטי: Non-space character in page trailer.

מה לעשות?

לא הצלחתי להעלות zip file - אפשר הסבר איך עושים זאת מהתחלה?

צריך ליצור קובץ zip ששמו הוא Upload_XXX.zip כש-XXX זה מספר התרגיל.
אין צורך להוסיף הערת upload לקבצים שבתוך הzip.
רק במקרה והעלאה חוזרת של תרגיל לא מצליחה צריך להוסיף הערה (או קובץ) של reupload, זאת מכיוון שמערכת העלאת התרגילים לא מאפשרת העלאת קובץ זהה לקובץ קודם שהועלה (בפועל אפשר לרשום גם כל דבר אחר, אבל עדיף שיהיה ברור מה מטרת ההערה).

ושאלה כללית לכל העלאות תרגילי ה-html: האם בשורה הראשונה מותר לכתוב upload כדי שהתרגיל יעלה עם סימן הסולמית לפניו כמו בתרגולי הפייתון (למרות שאז הוא מוצג ע"ג המסך)?

בשביל להעלות קבצי html צריך לשמור אותם עם השם Upload XXX.html (שוב, XXX זה מספר התרגיל), אין צורך בהוספת הערה בתוך הקובץ.
בנוסף ב-html הערות לא משתמשות בסולמית אלא ברצף התווים --!> בתחילת ההערה ו <-- בסופה.

הוספתי reupload בסוף אחד מתרגילי ה-html שהעליתי כי דרסתי אותו עם תרגיל אחר -קיבלתי את ההודעה הבאה מהבודק האוטומטי:
הבודק האוטומטי: Non-space character in page trailer.

מה שמביא אותנו לשאלה האחרונה: איך כתבת את ההערה?

תודה רבה על העזרה - פתרת לי את כל הבעיות הקודמות בהן נתקלתי.
עדיין, נתקל בבעיה של הודעת שגיאה לא מובנת של הבודק האוטומטי: שורה 146

הבודק האוטומטי: Bad value “https://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto+Condensed:300|Cinzel+Decorative:700” for attribute “href” on element “link”: Illegal character in query: “|” is not allowed

יש כבר מספר פוסטים בפורום על הבעיה הזו, ניסית לחפש פתרון בגוגל?

האמת שהנחתי שזו הודעה של הבודק האוטומטי אבל הבנתי ממך שלא, אז מצאתי בקלות בגוגל - תודה.

שאלה אחרונה לפני שבת - אחרי שהכנתי זיפים לכל התרגילים שכללו תמונות והעליתי אותם - עשיתי אותו הדבר לתרגיל המולטימדיה הראשון שכלל קובץ אודיו אבל אז הוא נכשל בהעלאה - ניתן לביצוע בדרך אחרת?